Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Ilyen gyorsan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? Ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés

az a helyzet h agusztus elein lett vége egy kapcsolatomnak, és majd 2 honapra rá szept.22-én találkoztam egy lányal akit már ismertem csak olyan kicsit közömbösek voltunk egymásnak, ha esetleg egy társaságba keveredtünk persze el voltunk, de sose beszéltünk ugy mélyen még facen se, nos el kezdtem vele beszélgetni és találkozgatni, magam alatt voltam még egy kicsit és hát meséltem neki h miért is lett vége az elöző kapcsolatomnak, (exbarátnőm kidobott mert nem szeret már) szóval eleinte eről beszélgetünk mert hát kiváncsi volt ő is rá h miért, de ahogy mentünk bele a napokba ez igí ki kopott és mér nem ia gondoltam exemre nem is beszéltünk róla, egyre több időt töltöttünk egymással, sőt gyakorlatilag amint haza értem melobol ő meg sulibol egyből egymáshoz mentünk, ahogy egyre jobban meg ismertem nagyon sokmindenre rá jöttem rengetek a közös bennünk, közös célok, szeret sportolni, jétszani gépen, stb.. fantasztikusan el vagyunk, aztán nem olyan rég már elcsaattant az első csók, meg minden más, és nagyon jo vele, minden, alig vérom h vele lehessek, meg ölelhessem simogassam viccelödjek vele sétáljunk meg minden, persze még nem járunk mert nekem idő kell h exem végleg feletsem bár mióta vele vagyok ugy érzem teljesen tul vagyok és kész vagyok egy kapcsolatra, és már alig várom h meg kérdezzem tőle h járna e velem, dee félek még mert mi van ha megint csalodok, nem ez volt az első.. probálom rövidre a lényeg h nagyon jol meg vagyunk, és a kérdés lényegében az h ilyen rövid idp alat bele szerethettem??????

én ugy érzem h igen, de pont ezért várok h ne az legyen h ez csak illuzió, természetessen amit ide le irtam ő is tudja mert öszinte vagyok vele..köszi a válaszokat, bocsi a helyes írásért,

ő 18L, én 23F



2016. okt. 26. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem mondjátok ki, hogy jártok attól még ugyanúgy tudsz benne csalódni, hisz amint leírtad lényegében mindent csináltok amit egy párkapcsolatban csinálnátok csak nincs kimondva, hogy te akkor most a pasija vagy. Most én is kicsit hasonló helyzetben vagyok női oldalról és bár mi sem tisztáztuk, hogy akkor mi most járunk-e vagy sem, de ettől még ha faképnél hagyna csak úgy én borzalmasan érezném magam mert nagyon fontos lett a számomra. Egyébként szerintem lehetséges ez, de ez nagyon sok mindentől függ én pl már hiába nem én vetettem véget a kapcsolatomnak régen nem éreztem magam jól benne és bár az elején nagyon fájt tudtam, hogy így a helyes így könnyebben el tudtam ezt fogadni.
2016. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki ernek csalodasok az eletben, viszont ez ne tantoritson el semmitol.Fogd fel tanulsagnak. Ha egy szerelmi csalodas,fajdalmas szakitas utan senki sem merne belevagni az ujba akkor mar kihalt volna a Fold. Egyebkent miert ne szerethetnetek egymasba par het v honap alatt, sztem tok normalis csak ne felj es ne az exed keresd masban ill ne csak bufrlejtesre kelljen ez magadba tisztazni kell.
2016. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösznöm a válaszokat, én nem bufelejtésnek csinálom, !!
2016. okt. 28. 20:20
 4/4 A kérdező kommentje:
és nem is az exem keresem mésban!!
2016. okt. 28. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!