Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, közületek hányan ajánlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, közületek hányan ajánlaná fel a segítségét egy lánynak, ha az azt mondaná, hogy épp tanulja, hogy hogyan kell villanykörtét cserélni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom, de képtelen vagyok elképzelni ezt a szituációt.
2016. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, külön megtanítani, hogy balra csavarod ki a régit, jobbra meg be az újat? Retardált a kislány?
2016. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a lány külsejével függ. Hisz nyilván a csaj ismerkedni akar mivel csaknem olyan hülye,hogy ezt tanulni kell.
2016. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Természetesen, a nyakamba ülhet, hogy elérje.
2016. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szemből a nyakamba ülve tanítanám.
2016. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyan bena szoveg,mikor vki megjatsza magat es ilyen piti dologba ker segitseget.En no vagyok es max mosogepszereleshez nem nagyon ertek, persze a pasik jo resze se ezert szerelot kell hivni aki szivesen felajanlja egy kisebb vagyonert cserebe.
2016. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: Faragok én neked egy teknőt! ;)
2016. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi ez a hülye kérdés? És mi az a villanyKÖRTE? Ez már a XXI. század, jó napot!
2016. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én simán, ha utána kikormolhatnám.
2016. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jajj anyám. Azért ez igen béna dolog. Létrát kapsz kitekered kuka, új be csókolom.

Lány vagyok festek tapétázok vakolok ha kell, csempézek, fugázok, gipszkartonozás, minden megy.

Ja és hozzá lányos lány vagyok csak a szülők jónak látták ha nem egy kretént nevelnek. Bocs, de szerintem ez így krafthiányos flörtölés.

2016. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!