Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen sexel kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sexel kapcsolatos ajándéknak örülnek a férfiak a feleségüktől karira? Vagy egyéb ajándék?

Figyelt kérdés

Én a bármikor beváltható sex kártyákra gondoltam.


Saját készítésű ajándék ötlet kéne.


Köszi előre :)



2016. nov. 28. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:

A szó, amit keresel a SZEX, már ne is haragudj.


Egyébként az lúzerség, már bocs. Akkor legyen masszázs, egész nap azt teszed, amit kér, pasis este, stb.

Vagy adj valamit, ami a hobbijához kapcsolódik.


Na, én fogalmam sincs, mit kap a párom, mert gamercuccokhoz nem konyítok, amúgy meg olvas (e-book), meg túrázik (de ahhoz is van minden).

Szal passz.

2016. nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"bármikor beváltható sex kártyákra gondoltam"

Miért, egyébként valamilyen feltételhez van kötve, és nem szoktatok 'bármikor' szexelni? Ha amúgy is 'bármikor' tudtok szexelni, akkor ez nem ajándék (legalább is értelme nincs), ha viszont nem, akkor nem ártana egy kicsit dolgozni azon a kapcsolaton.

2016. nov. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!