Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Szerintetek melyik lenne szebb ajándék ként?

Figyelt kérdés

Nekem nem olyan jó a szemem az ilyenekhez na de ezek közül melyik lenne a szebb és a jobb ajándék:

1: [link]

2: [link]

3: [link]

4: [link]

5: [link]



Mielőtt jönnének a beszólások leszögezném nem vagyok gazdag. De megígértem, hogy rendes ajándékot veszek neki ha bele döglök is.



2016. okt. 24. 15:42
1 2 3
 1/29 BlackSword ***** válasza:
62%
Öcsém!!! Ennyiért már egy használ kocsit is kapsz... Eszednél legyél már!!!
2016. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Mindegyik szép, de szép ajándékot ennek töredékéért is lehet venni. Ha mégis ezeknél maradsz, válaszd azt, amelyik megy a ruhájához, többi ekszerehez, vagy amelyik a kedvenc színe ezek közül.
2016. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%

Az utolso ketto. A lila talan kulonlegesebb de nehezebb is lenne barhova hordani.

Mondjuk ugy kulonosebben egyik se olyan gyonyoru, hogy eldobnam az agyam, ha ilyet kapnek. Ennyi penzt egyaltalan nem ernek meg. Igazabol kinos lenne, hogy ilyen draga ajandeknak nem tudok annyira orulni. Inkabb kernek egy szep baromi draga taskat vagy cipot vagy egy iPadet, ha ennyire nem tudna a parom mit kezdeni 200.000 forinttal :D

2016. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Hát ezt itt senki nem fogja megmondani neked. Mindegyik nagyon szép a maga nemében, de ezer dologtól függ, hogy egy konkrét személy melyiket preferálja. Pl: milyen színű ruhákat hord, milyen színű egyéb ékszerei vannak, ugye mihez tudja felvenni, milyen színeket kedvel úgy általában, szereti-e a lógós fülbevalót, vagy nem, stb. Én vagy a kéket vagy a feketét választanám, mert én pl nem bírom elviselni a lógós fülbevalókat, a zöldet meg nem igazán lenne mihez felvennem.

Egyébként szerintem ilyen drága ajándékot hülyeség úgy venni, hogy a másik nem látja előtte, mert ha nem fog tetszeni neki, az marha kellemetlen.

2016. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen felesleges erődön felül ajándékot venni.

Nekem egyik sem tetszik igazán, főleg nem ennyi pénzért. Szerintem túl csicsásak, bár nem ismerem a barátnőd ízlését.

2016. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#1 en motoros vagyok nem kocsis a lánynak meg nincs jogsi

#2 hmmm

#3táskát?? Wtf ??

2016. okt. 24. 15:54
 7/29 A kérdező kommentje:
Hát dik akkor adjatok jobb ötletet mi lenne optimálisabb amitől szétfeszül a szája a vigyortól.
2016. okt. 24. 15:56
 8/29 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy nincs jó érzékem az ajándékokkal.
2016. okt. 24. 15:57
 9/29 anonim ***** válasza:
Milyen alkalomra lesz?
2016. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%

neharagudj, ár ide vagy oda, nekem bóvlisnak tűnik az összes :/


ha különlegeset szeretnél neki,akkor én bemennék egy swarovsky üzletbe(pl köki terminál Budapesten, a bejáratnál van pont az üzlet az 1. emeleten), és onnan választanék egy szép fülbevalót.

2016. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!