Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor költöznétek össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor költöznétek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
Már mint mennyi idő után. A párom pár hónap utánmár felvetette az összeköltözés gondolatát. Ez engem frusztrál mert nem indokolt. Mindannap látjuk egymást, nincs köztünk távolság. Nem érzem magam késznek rá. Albérletbe menne,ami drága.. 20L

2016. nov. 23. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi mondhatni az első együtt töltött napunktól kezdve együtt élünk. Vágytam rá, hogy minden este együtt aludjunk el, és együtt éljük át a mindennapokat. Ezzel ő is így volt.
2016. nov. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább helyzet és kapcsolatfüggő. Mi párommal már nagyon szeretnénk, de ő még tanul, így nincs fix keresete, plusz nekem van egy macskám, akit mindenképp vinnék magammal, így pedig nem egyszerű. Szóval nálunk leginkább anyagi problémák vannak, amik miatt nem, de kb fél év után már elkezdtünk vágyni rá. Korábbi párjaimmal évek után sem volt ilyen érzésem.

Vannak, akiknek ez nem nagy dolog, és inkább fejest ugranak benne minél hamarabb, vannak, akik megtervezik, kiszámolgatják...stb. Mindkettőnek megvan a maga előnye és hátránya. Ha te még nem érzed, hogy vágynál erre, akkor mondd meg neki, hogy számodra korai lenne.

2016. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat más, nincs univerzális "menetrend", amelyhez tartani kellene magát az embernek.


Mi (én 30 éves vagyok, a párom 45, tehát teljesen más életszakaszban járunk mint a párod és te) a kapcsolatunk legeleje óta minden hétvégét együtt töltöttünk. Fokozatosan egyre többet voltam nála és 4 hónap után már teljesen hozzá költöztem.


Ha nem érzed magad készen arra, hogy együtt éljetek és az anyagi része is problémát jelent, akkor nem kell belemenned a dologba.

2016. nov. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!