Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki egy ilyen szituáció? Inkább álljak le?

Figyelt kérdés

Lány létemre még soha nem kezdeményeztem, soha nem írtam rá senkire sem stb. Most viszont van egy férfi, aki nagyon tetszik. Szeretném megismerni. Elsőnek ő írt rám, aztán még párszor megesett, hogy írt, de túlnyomó többségben én írok rá. Van amikor nagyon beszéledes, rendes, érdeklődő. De álltalában nem igazán bőbeszédű, van hogy nem is reagál nagyon semmit.

Akart velem találkozni, de lemondta. Utána még egyszer rámírt. Tegnap pedig én írtam rá 3 nap csend után. Kedves, viccelődő volt, kommunikatív az elején, de aztán megint "elnémult".

Mi van most? Elvileg szeretne velem találkozni, de nem mondott új időpontot. Nem is nagyon keresett. Hagyjam a fenébe? Nem csináltam még ilyet, szánalmasnak érzem magam, ha ráírok. Pedig mindig mondja, hogy nem zavarom.

Szerintetek hagyjam? Vagy zaklassam még?


2016. nov. 28. 10:02
 1/4 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákét elnézést. Nem olvastam vissza, hogy kiket variált át a telefon...
2016. nov. 28. 10:03
 2/4 A kérdező kommentje:

Hibákért*

Mondom én... :D

2016. nov. 28. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Hagyd.


Ha annyira akarna veled talalkozni, mar javasolt volna valamit. Miutan te keresed, udvariatlan nem szeretne veled lenni, de tobbet sem szeretne valoszinuleg.


Az is elkepzelheto, hogy kapcsolatban van, vagy epp se veled se nelkuled allapotban valakivel. Igy talonban tart, aztan amikor ugy nez ki, tobb varhato az exevel / baratnojevel, akkor meg nem igazan erdekled.


Ennel jobbat talalsz barmikor...

2016. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fordított helyzetbe, ha a lány variálna ennyit, én hagynám a fenébe.

srácként mondom, hogyha nem keres, akkor nem is nagyon kíváncsi rád.

Én szoktam azoknak írni akire kíváncsi vagyok hogy mi van vele stb, netán akarok is tőle valamit, akkor keresem folyamatosan.

2016. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!