Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Az eddigi férfi partnerei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Az eddigi férfi partnereitek közül, mekkora volt a legnagyobb és a legkisebb szerszám amivel találkoztatok? Van olyan méret, amit nem vállalnátok be? (túl nagy/túl kicsi, ha igen mennyi? )

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Legnagyobb: 19 cm, 5.8 cm vastag

Legkisebb: 13 cm, kb. 3.3 cm vastag

2016. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Héé, 77 %-os, de a kérdésre nem feleltél. Hogy szuperáltak?

Nő vagyok, csak kissé tapasztalatlan, szal válaszójjá' is. :)

2016. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Jaj, az lemaradt:

A kicsi volt nekem a legelső, szóval a mérettel nem vokt gondom, viszont a srác olyan gyorstüzelő volt, hogy emiatt nem tudtam élvezni.

A nagy a szex elején kicsit fájt, amíg el nem lazultam, de nagyon jó, mert az illető tudja használni

2016. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
19 éves koromban a balcsin egy pasitól szó szerint kimenekültem a szobából,mikor megéreztem mekkora van neki. :) Mondtam,megyek a wc-re és leléptem! Az biztos volt 25-28 cm és qrva vastag! Mint egy lónak basszus! :D
2016. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Legkisebb 8cm es 2cm vastag...ezzel nem tudtam mit kezdeni pedig amúgy nagyon aranyos volt a srác.

Legnagyobb 20 cm de vékony.

2.legkisebb 13 cm, 5cm vastag és a legtökéletesebb :-)

2016. nov. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A legkisebb kb 7-8 centi lehetett, és kb. 1-1,5 centi vastag. Nem volt jó, mert észre sem vettem, hogy bennem van, és hamar elélvezett a pali.

A legnagyobb kb. 21-22 centis, és 4-5 centi vastag. Először eléggé fájt, és még most is van, mikor meg kell kérnem az illetőt, hogy kicsit lassítson, mert fáj. Ha már ellazultam, akkor jó.

Eddig egy partneremnél sem a méret számított (bár a legkisebbnél tényleg nem éreztem semmit), hanem hogy ő maga milyen volt az ágyban és mennyire passzoltunk.

2016. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem mértem, és nem is kérdeztem egy barátomtól sem, de így ránézésre a legkisebb 11-12 cm lehetett, a legnagyobb 16 körül. Egyikkel se volt jobb vagy rosszabb, nem ezen múlt. Egyedül egy sráccal nem volt túl jó a szex, akinek folyton lelankadt szex közben, pedig neki nem volt olyan kicsi. Vele végül nem is lett semmi a dologból.

Ami talán túl kicsi lenne, az mondjuk 10 cm alatt, túl nagy 20 felett.

2016. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mértem le.
2016. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem számít annyira nekem 18cm gáznál jobb külső még sem volt még nőm mert nem járok sehova . 15nél nagyobb legyen azért 21/F
2017. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!