Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek történt már ilyen? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek történt már ilyen? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Nemrég váltottam pár levelet egy emberrel. Én írtam rá a kèrdèse miatt, de teljesen általános témákról beszélgettünk. Majd megkérdezte az illető h van e barátom. És vissza írtam hogy van. Azóta nem beszéltünk.

Azt megjegyzem h semmi olyasmiről nem beszéltünk ami arra adott volna okot h a másik fél azt szűrje le h én akarom valamit.

Mi lehet ennek az oka? Ha egy lánynak van kapcsolata akkor már nem is akartok vele dumalni fiúk. Ha amúgy nagyon szimpatikusnak tűnik akkor se?



2016. nov. 28. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,többször is. nem értem hogy miért kapunk kapásból elutasítást...
2016. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem akarnak.. Falnak érzik, és mennek tovább a következő " virágra ".. A Fiúk' nem barátkoznak.


N.

2016. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy lánynak van kapcsolata akkor már nem is akartok vele dumalni fiúk"


Mert egy átlagos, normális érzelmi, és lelki világú férfinak nincsen ideje arra, hogy online dumálgasson valakivel, úgy, hogy borítékolva van, hogy nem jutnak egyről a kettőre. Inkább az lenne a helyes kérdés, hogy azok a nők, akiknek párjuk van, miért igénylik más férfiak (akár online, akár nem) társaságát. Én, mint férfi, semmi oylasmibe nem szivesen kezdek bele, amiről tudom, hogy bármit teszek, nem fejlődik előre. Érted?

2016. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem eleve nem nagyon mozgat, hogy nicknevekkel társalogjak, de ha valaki ír, arra azért válaszolni szoktam.

Viszont eszemben se lenne rámozdulni egy itteni csajra, egyrészt mert amúgy se akarok kapcsolatot, másrészt meg simán lehet, hogy juditka554 valójában egy ronda, dagadt 40es fószer, akinek az a perverziója, hogy 25 éves jónőnek adja ki magát :D

SZóval nem értem, de ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy valszeg sok olyan fiatal srác van itt, aki annyira nagyon magányos és elkeseredett, hogy már attól nagyon belelkesülnek, ha egy nőnek látszó valakivel tudnak pár mondatot váltani, és csalódnak, amikor kiderül, hogy mégse akarnak tőlük semmit.

2016. nov. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elkönyvelte esélytelennek magát a meglévő barátod ellenében.

vagy az amit a 3as írt.

2016. nov. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!