Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ahét év állitólag minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahét év állitólag minden kapcsolatban vizválasztó az ismerőseim körében aki különvált szinte mindegyik 7-14-21 év után vagy -e körül történt, van ennek alapja vagy csak véletlen müve?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetőleg véletlen,Bár régen egyszer azt olvastam valamilyen tudományos lapban,hogy az ember természete,izlése stb.hétévenként változik,megújul.Azt persze nem tudom,hogy igaz-e,csak azt,hogy vannak dolgok,amiket régen szerettem,ma már nem.Szerintem minden ember változik az idő múlásával valamennyire,de hogy ez pont 7 évenként fodulna elő,nem hiszem.
2009. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem szerettem volna hinni benne, de hetedik évfordulonkon, ráadásul péntek 13 án bejelenntette telefonon, hogy nem jön többé haza akkor vlt 2-és 5 évesek a gyerekeink, azota, nekem a péntek 13 sem okés.
2009. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Azota 15 és 18 évesek a gyerekek és van egy élettársam 9 éve !!!! elözö vok
2009. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Épp tegnap hallottam a rádióban, h újabb kutatások szerint a 3 év sokkkal meghatározóbb:)


Egyébként én ezt kamunak tartom Mármint h a kapcsaoltot befolyásolná vmi"bűvös szám"

2009. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 7 év után született kisfiunk. Nálunk pozitív volt a változás. :)
2009. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kapcsolatunk 7-ik évében majdnem elváltunk.

De szerencsére mégsem,rendbe tudtuk hozni.

2009. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szuleim 7 ev utan hazasodtak, akkor mar meg volt a 3 batyam. Miutan meghazasodtak megszulettem en es a hazassag 7. evebe valtak el :(

Amugy en nem hiszek a varazsszamokba, de anyum igen!

2009. máj. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jé, ha belegondolok, az én szüleim és 7 év után mentek szét. De szerintem akkor sem kell pánikolni: ha két ember között elég erős a szövetség, akkor ezek a periódusok csak próbára teszik a kapcsolatot, azután pedig megerősítik. :)
2009. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!