Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes elmondani öngyilkosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmondani öngyilkossággal kapcsolatos gondolatokat egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt régebbi, akár próbálkozásig is, vagy jelenlegi letörtségből fakadó dologra.


Van egyáltalán olyan lány aki képes ezt elfogadni?



---------------------------------

Annyit még, hogy soha nem történne meg az, hogy öngyilkossággal való zsarolás, soha nem csináltam még ilyet és nem is fogok, szóval aki ezzel jönne, az inkább ne is írjon semmit.

---------------------------------


2016. nov. 29. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell előre szólni. Ha meghaltál majd úgyis észreveszi.
2016. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szeretném tudni, ha a páromnak volt ilyen problémája régen és szeretném elmondani róla a véleményemet neki. Azt, hogy mérhetetlenül nagy önzőség az öngyilkosság, ugyanis neki lehet hogy jobb lesz (avagy inkább minden mindegy, mert megszűnik létezni), de hatalmas fájdalmat, óriási kérdőjeleket hagy maga után a barátaiban, szeretteiben, párjában, családtagjaiban. Elmondhatatlan ellenszenvet érzek mindenki iránt, akinek a tudata, az elméje tiszta, még is megteszi. Gyengeségnek tartom, ugyanis mindenre van megoldás, megfutamodni a legegyszerűbb.

Csalódott lennék, ha a páromnak ilyen gondolatai lennének, de nyilván szeretnék róla tudni...

A második kérdésedet nem értem. Van-e olyan nő, aki elfogadja, hogy a párjának olykor eszébe jut az öngyilkosság? Hát szerintem igen kevés ember szeretne együtt élni azzal a tudattal, hogy nem tudja mire ér haza.

2016. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nemárt szólni a másiknak ilyenekről. A zsarolás kapcsán csak annyi, hogy öngyilkosságot sem kíséreltél meg azelőtt, mielőtt rászántad volna magad. Próbálj meg ebből kijönni, akár szakember segítségével. Ha ez nincs már szólni se kell.

30/f

2016. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretném tudni ha a páromnak voltak ilyen gondolatai. Szeretnék neki segíteni, hogy ne forduljon elő még a gondolatába se újra ilyesmi.
2016. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt nem is regen egy kísérletem, utolag azt mondom, hogy szerencsere nem sikerült. Nem akartam terhelni a környezetem a gondjaimmal, elfojtottam mindent, aztán szep lassan osszeomlottam. Azota kaptam segítséget szakemberektol. A parkapcsolatom majdnem ráment, de azota erosebb, mint volt. Sajat tapasztalat alapján mondom,hogy senki ne akarjon erősebbnek látszani, mint amilyen. Borzalmas volt egyedul küzdeni mindennel, eljátszani egy szerepet, csak mert nem mertem vállalni ami belül volt.
2016. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez rohadt gáz.

Az exem egy elmebeteg szektás pcsa volt, állandóan azzal terrorizált és tartott sakkban, hogy megöli magát, ha nem az történik, amit ő akar.

Totál kikészített idegileg, utólag már bánom, hogy hagytam magam zsarolni, ahelyett, hogy a kezébe nyomtam volna még egy doboz gyógyszert, hogy tessék, vedd be ezeket is, menj biztosra.

2016. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!