Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a következményei, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a következményei, ha egy párkapcsolatban az egyik félnek gyakran üres a "szeretet tank"-ja?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
:D Édes kérdés.
2016. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Értem a kérdést (szeretetnyelvek): a következménye az egyre jobban egymástól eltávolodó felek, egyre több probléma, kihülő érzelmek, majd szakítás/válás.


33F - párkapcsolati és házassági tanácsadás

2016. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

sok pontot fognak gyűjteni a smart kártyára, és tudnak venni akciós legó tankert



(mázlisták, én is mindig szerettem volna egyet)

2016. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én értem a kérdést, de igazából ami nálam történt, az a szakítás.

Nálunk nem volt más megoldás, mert kommunikáció sem volt a részéről, a problémákról nem vett tudomást.

A különbséget azóta érzem, mióta új párom van, mindig tele van a szeretet-tankom, és ettől nagyon jól érzem magam, nagyon sok erőt ad!

2016. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eltávolodás, egyre nagyobb intolerancia a másikkal szemben, önbizalomhiány, folyamatos megerősítés 'kikényszerítése', harmadik fél bekúszása, szakítás
2016. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi éppen most vagyunk szakításban.

7 év után vagyunk, eltávolodtunk egymástól, utóbbi időben nem volt semmi érintés, testiség, közös programok is alig. Pár hete megbeszéltük, hogy szakítunk, elköltözöm, amit én vetettem fel. Azóta visszatért a testiség, az érintés, közös programok, minden. Még szex is van, de nem az igazi.


Hétvégén költözöm.

2019. szept. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!