Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak az emberek párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Mi a jó abban,hogy folyton egy másik személyhez kell alkalmazkodni?
2016. nov. 26. 20:02
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:

Szerintem a függetlenség és az anyagi biztonság,jólét,sokkal fontosabb dolgok az életben.


Miért ölnek bele egy párkapcsolatba ennyi energiát az emberek,amikor annyi másra is lehetne az időt fordítani...

2016. nov. 26. 20:04
 2/58 anonim ***** válasza:
biztonság
2016. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
0%

"Mi a jó abban,hogy folyton egy másik személyhez kell alkalmazkodni?"

Ez igaz egy kapcsolatban, akkor az rossz kapcsolat.

2016. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

Mikor látom,hogy egy pár kézen fogva megy az úton,engem teljesen elborzaszt,hogy annyira össze vannak nőve,hogy még külön sem bírnak menni.

Meg amikor hazamennek,akkor a másik a nyakukon van...

2016. nov. 26. 20:07
 5/58 A kérdező kommentje:

"biztonság"


Mégis miféle biztonságot nyújt egy párkapcsolat?

Nem egyenlő az életbiztosítással,mivel véges.

2016. nov. 26. 20:08
 6/58 anonim ***** válasza:
74%

1. az ember társas lény

2. ha már kényszer valami egy kapcsolatban, akkor az már egy sz..r kapcsolat

3. az élet kompromisszumból áll, a munkahelyeden se azt csinálsz, amit akarsz, ott is alkalmazkodnod kell


4. "Mikor látom,hogy egy pár kézen fogva megy az úton,engem teljesen elborzaszt,hogy annyira össze vannak nőve,hogy még külön sem bírnak menni."

Ez a te antiszociális és érzelmi intelligenciád problémája!


5. "Meg amikor hazamennek,akkor a másik a nyakukon van..."

Attól, hogy együtt vannak, attól még mindenkinek van saját kis magánszférája.


Szerintem te csak a saját elb..szott kapcsolataidból vontál le egy következtetést!


A rossz kapcsolataidért te is ugyanolyan felelős vagy!

2016. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy?
2016. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:

Eléggé fekete-fehéren látod a dolgot. Nem minden párkapcsolat áll abból, hogy folyamatosan alkalmazkodj, meg hogy ne tudj létezni a másik nélkül.

Akik szeretik, azok azért, mert kapnak lelki megerősítést és támogatást. De, ha mindenképp anyagiasan akarod nézni a dolgot, akkor egy lakás költségei 2 főnél kisebbek, mint egynél.

2016. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:

" az élet kompromisszumból áll, a munkahelyeden se azt csinálsz, amit akarsz, ott is alkalmazkodnod kell "


Hát pont ez a lényeg.

Nem elég a munkahelyen azt csinálni,amihez nincs kedved,még otthon is,vagy a szabadidődben is?

Az egész életet egy állandó kompromisszumban élni?

Olyan,mintha nem a magad ura lennél...

2016. nov. 26. 20:14
 10/58 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt párkapcsolatom:D

Nem is akarok:)

Ezért kérdezem mi a jó benne:)


Rossz kapcsolatok,jó kapcsolatok?

Hát minden kapcsolatban van megalkuvás,kérdés mire mondjuk,hogy jó,vagy mire,hogy rossz,egyéni megítélés kérdése.Van,aki egy másoknak "sz-arnak vélt" kapcsolatban jól érzik magukat:)

2016. nov. 26. 20:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!