Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek és kollégák! Erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek és kollégák! Erről a tervezetről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2016. nov. 30. 23:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha ezt logikusan végigvisszük, akkor tényleg felvétel vagy "tanú" kéne nem ? :D
2016. nov. 30. 23:12
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Neked kik a kollégáid?
2016. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hittem lejött, hogy férfiakra céloztam. Tudod, mint a "hölgyeim és uraim" esetében. Amúgy mi a véleményed a cikkben vázoltakról ?
2016. dec. 1. 00:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, erről már tök régóta tudok. De nem mondok semmit, mert látom, melyik honlap. Nem vagyok benne biztos, hogy erről lehet beszélgetni, pláne ezen az oldalon.
2016. dec. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aláírom, de nem a blogíró találta ki. Én pl abszurdnak tartom, mert ellenőrizhetetlen.
2016. dec. 1. 00:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kolléga! A csajom este jól hallhatóan a következőt mondta: "Igen, ó igen, óóó igen, ez az, ne hagyd abba, ó igen, dugjál még, ó igen, most ne hagyd abba."

Több szomszéd is tudja tanúsítani, hogy a fenti mondat négyszer is elhangzott este 9 és 12 óra között.


Szerintem elég jól sikerült jogilag tiszta helyzetet teremteni.

2016. dec. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem igazán értem, hogyan lehetne ezt kivitelezni a gyakorlatban. Amíg csak a két fél között hangzik el a beleegyezés, simán lehet kamuzni róla a bíróságon, valami bizonyíték is kellene. Remélem, nem teszik kötelezővé a hangrögzítő használatát minden szex előtt és alatt, és nem vezetik be, hogy csak szem- és fültanú jelenlétében lehessen közösülni.:D

("Hölgy" válaszoló voltam.)

2016. dec. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt sehol nem írják, hogy a teljes aktust fel kell venni, elég ha előtte az igent, vagy aláírjátok egy papíron.


Egyébként lehet ezen röhögni, de inkább azon kéne elgondolkodni, hogy hogy jutottak el idáig?!

Itt is van pár kérdés, ami alapján azt hihetné a naiv ember, hogy minden koleszos lány könnyen kapható, és elég csak ránézni, már dobja magát hanyatt.

Sok pasi úgy viselkedik, mintha a nők csak akarat nélküli szexuális segédeszközök lennének, amin minden nyílásra van felhasználói joguk, ha a nő egyszer kedvesen rámosolygott.

Másrészt pedig való igaz, hogy könnyű azt mondani, ha senki se látta, hogy az nem úgy volt... Beleértve azt is, hogy erőszaknak hazudják a szexet, és ha szexnek hazudják az erőszakot.


És még mindig az a gyakoribb eset, hogy egy nőt valaki megerőszakol, akár a saját hites férje is, és a nő nem mer szólni róla senkinek, mert senki se fog hinni neki. Ezért estek most át a ló túloldalára, hogy akkor inkább hisznek mindenkinek, aki farkast kiált, (lásd a magyar mentősök esete), mint hogy valaki megússza a jogos büntetést.


Részemről én annyit tudok tenni, hogy mint anya, elbeszélgetek a fiammal, hogy a nem az mindig nemet jelent, és a nőnek bármikor joga van meggondolni magát. Akár úgy is, ha már mindketten pucéran vannak a takaró alatt.

Illetve megtanítom a lányomnak, hogy ne játsszon a tűzzel, ha nem akarja megégetni magát, illetve hogy tudja elkerülni a rizikós helyzeteket (ami nem azt jelenti, hogy pl. ittasan taxiba szálló lányt jogos megerőszakolni, vagy ha rövid ruhában van, akkor alá lehet nyúlni!).


Sajnos ma ez a része a felvilágosításnak kimaradt, marad ez a rohadt húspiac, ahol az érték, ha 40 centi análba befér, és 8 pasit ki tud végezni a csaj éjszaka alatt. Eszükbe sincs nemet mondani semmire, bármennyire is megalázó és fájdalmas, mert a mai "pasiknak" erre van igénye. Aki nem bevállalós, az megy a levesbe.

2016. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elég sok visszaélésre adna ez lehetőséget az tuti. Mondjuk én aggódom a dolog egyoldalúsága miatt, egyrészt a férfi ritkán mondja már aktus közben, hogy nem, továbbá a nemi erőszakot is gyakrabban a férfiakkal társítják. Ha ezt megcsinálják akárhol, az "áldozatok" biztos nem azok lesznek akik miatt meghoznak egy ilyen törvényt. Nálunk ez még nincs gyakorlatban, de remélem nem ratifikálják, mert ez már téboly. Köszi az eddigi hozzászólásokat.
2016. dec. 1. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!