Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kollegak elott miert fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kollegak elott miert fogja vissza magat? Szegyell?

Figyelt kérdés

Parommal tegnap leugrottunk a kollegaihoz egy napra bogracsozni.

Miert van az,hogz ott csak ult mellettem es csak neha simogatta meg a kezem, ma meg amikir hazaertunk egybol olel es bujik, szeretget?


Olyan,mi tha 2kulonbozo ember lenne.

Oke a haverok elott nem kell lesmarolni,de azert mutathatna jobban a szerelmet,mert nekem volt kellemetlen hogy csak. ,,ottvoltan mellette,,


2015. máj. 31. 09:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyell, de senkire nem tartozik két ember kapcsolata, és intim érintései.
2015. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kicsit tavolsagtartobb volt velem es ez rosszul esett.


Itthon meg azonnal a regi

2015. máj. 31. 09:56
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
nem szégyell, csak lehet zavarban volt vagy úgy gondolta hogy előttük ennyi fér bele stb
2015. máj. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod ez egy olyan, hogy sok férfi csak tárgyként gondol a nőre.

Szerintem itt ő attól tartott, ha a többiek azt látják, hogy tök jól elvagytok és bujtok egymáshoz, akkor egyből jön ám a cikizés a későbbiekben.

Férfi vagyok és csak férfi munkatársaim vannak tudom, hogy megy ez.

Menne ám a melóhelyen a papucs beszólások meg ilyenek.

Mondjuk én tennék rá magasról, hogy ki mit mond. :)

2015. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem utcán sem ölelget, puszilgat, csak otthon. Ez nem azt jelenti, hogy szégyell, csak szerinte ez intimebb annál, hogy idegenek előtt csinálja. Én megértem, mindenkinek máshol húzódnak ezek a határok. Talán meg kéne kérdezned, mi az oka.
2015. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem tartozik senkire a kapcsolat csak rátok, ez így lenne ildomos ahogy a férjed csinálja.
2015. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Azt mondta (amikor rakerdeztem) hogy nem akart folyton a szamban lenni nert nem tartozik rajuk mit csinalunk.


De eddig ha nem bujtam hozza a haverok elott pont hogy O mondta hogy ne lepjek el mellole es masok elott is mutassam ki hogy szeretem...mostmeg ilyeneket mond.

Nem ertem

2015. máj. 31. 10:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Éretlen viselkedésnek tartom,hogy játssza a távolságtartót mert mit szólnak a többiek.Pont tegnap beszélgettem erről a barátommal,az ő társaságában nem divat a nőnek virágot venni,apró gesztusokkal kifejezni ha szeretnek egy nőt,nincsenek apró érintések társaságban,stb.Mert azok a kapcsolatok olyanok is ... Barátom nem fél kimutatni az érzelmeit,nekik is elmondja mennyire szeret mikor velük vagyunk,ilyenkor az irigységet látom inkább az arcokon,mert nekik nem ilyen kapcsolatuk van.A kollégái előtt nem lett több így se.
2015. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
azért nem kell mások előtt nyalni falni egymást... egy odabújás azért más ,társaságban voltatok ne feledd
2015. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
ja ennyi erővel meg szexeljenek is nyilvánosan ugyan már...
2015. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!