Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elhinni neki, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhinni neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromnak teljesen más az ideálja, mint amilyen én vagyok. Nekem semmi önbizalmam nincs és állandöan az jár a fejemben, hogy a barátom biztos azt kívánja, hogy más barátnője legyen, vagy hogy én máshogy nézzek ki és emiatt állandóan rossz a kedvem, mert nem érzem magam elég jónak.

Azt sem tudon elhinni, hogy amikor bókol, azt tényleg úgy gondolja :(


2016. dec. 1. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamiért csak veled van, nem?

Vagy (most viccen kivül) van valami, amiért veled van? (anyagilag támogatod, nálad lakik, mert amúgy ő nem tudna máshol, stb)

2016. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem támogatom anyagilag :D nem is tudnám, ő már dolgozik, én még tanulok.

Nem tudom, miért van velem, állandóan azt érzem, hogy nem vagyok elég jó, mert máshogy nézek ki és nem tudom miért van akkor velem.

2016. dec. 1. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok, egyenes úton haladsz afelé, hogy a saját hülyeséged miatt elveszítsd a barátod. Senki nem fogja ám hosszú távon eltűrni ezt, akármennyire szeret.

Kit érdekel, "papíron" más-e az ideálja? Összejött veled, tehát felkeltetted az érdeklődését külsőre, ergo bejössz neki. Ezen felül meg még sokezer dolog van, amibe bele lehet szeretni, ő pedig még az önbizalomhiányod ellenére is veled van, szóval csak szeret, basszus.

Ahelyett, hogy marhaságokon paráznál, inkáűbb kezdj el dolgozni az önbizalmadon, mert így nem lesz hosszú életű egyik kapcsolatod sem.

2016. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen... hogy valamiért mégis ragaszkodik hozzád, hiába nem te vagy az ideálja. Amúgy szerintem lehet, hogy te is bejössz neki mindehogyan. Főleg ha régebb óta vagytok együtt.

Nekem is olyan érzésem volt sokáig, hogy a páromnak nem tetszem (ő a szőkékre bukik-én soha nem voltam szőke)

De az ilyesminek semmi köze nem volt hozzá. Bejöttem neki külsőre-belsőre, ezért is vagyunk sok éve együtt! :)

Szerintem nálatok is ez van. Fölösleges agyalnod.

2016. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!