Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány "lenézett" munkákat végez?

Figyelt kérdés

Például takarító, konyháslány, pincérnő, pultos, bolti eladó, árufeltöltő, butikos, recepciós, stb.

Zavarna titeket? Főleg ha ti jobb pozícióba vagytok? Szégyellnétek vele megjelenni barátok, család, munkatársak előtt?


2016. dec. 1. 19:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
NEM.. a munka nem szégyen.
2016. dec. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenézett ez? Nélkülük igen csak bajban lenne a világ. Az ember számít, nem a munkája. (Most az 50-100 Eurós elit hölgyektől tekintsünk el :)
2016. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ezeket a munkákat kevesebben nézik le, mint az enyémet. (HR-es)


Ha valaki meghallja ezt a két betűt, anélkül is egy semmirekellő ribinek gondol, hogy tudná, hogy valójában mit csinálok. Egyébként ha valaki le is néz, ne törődj vele, a munka munka, te ebből élsz meg. Ne szégyelld magad. Jobb lenne, ha munkanélküli lennél és mások nyakán élősködnél?

2016. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
22%
Nyilván ezren fognak ide írni valami megnyugtatót neked, de jobb szembenézned vele, hogy bizony a sebészek, egyetemi oktatók, ügyvédek nem fognak ilyen szakmákat űző nőkkel összejönni, még egy éjszakára sem. Nem is feltétlenül, mert szégyellne, hanem mert túl nagy a társadalmi és kulturális különbség köztetek, ami nagyon zavaró tud lenni.
2016. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
36%

Ez attól is függ, hogy a férfinak mi a munkája.

A többséget nem zavarja, de a legtöbb orvos, mérnök, jogász nem ilyen nőt keres párkapcsolatra.

2016. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%

1. Számomra nincs olyan, hogy lenézett munka

2. Már unom amúgyis a multi-rabszolga nagyokos p-csákat, akik a fizetős büfészakos diplomájukkal beülnek fingot fűrészelni HR-esként vagy könyvelőként egy légkondicionált irodaház 6. emeletére, és nagyon odavannak maguktól, hogy mekkora karriert csináltak.


Tehát igazából nekem még szimpatikusabbak is az úgymond "egyszerű" lányok.

2016. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem még mindig jobb ez, mint minden második plázapicha ever, amelyik büszke rá, hogy jogászhallgató, mert attól okosnak tűnik, de épp semmit nem tud az életről. :D

(Tudom, vannak ott tényleg okos nők is, de a tendencia a fentit mutatja nagy átlagban.)


Amúgy egy pincérnő vagy pultos alkalmanként többet tud keresni, mint a csodadiplomás nők, szóval emiatt nem kell alacsonyabb rendűnek érezni magad.

2016. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Ezek lenézni való munkakörök? Szerintem egyáltalán nem. A sminkelt léhűtő plázacsótányokat nézem le, akiket eltart a BMW-s szekrényméretű kőbunkó.
2016. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
A nők tudják hogy hol a helyük :)
2016. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
28%

#3, ahhoz képest, hogy HR-es vagy, tök normálisnak tűnsz :)

Ami kellemes meglepetés, mert kapcsolatba kerültem életem során már legalább ötven HR-es csajjal(nem OLYAN kapcsolat, csak munkakapcsolat), de egytől egyig teljesen elviselhetetlen, kabbeaf*zom nők voltak :D

2016. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!