Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már igy?

Figyelt kérdés
Nemrég, pl 3 hete jöttetek össze, de mintha jóval régebb óta együtt lennétek, éreztete már hasonlót? Mintha az idő megállt volna.
2016. dec. 1. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan 2-3 hónapja voltunk akkor együtt, de úgy érződött, mintha 20 éves házasok lennénk :D Vagyis azóta folyton ezt érezzük, de akkor kezdődött (első közös wellnesshétvégénk kettesben)
2016. dec. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Aztán egy éve szakítottunk, én pedig úgy érzem, mintha tegnap lett volna. :D Ő mondjuk nem hiszem.
2016. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, bár nálunk ez kissé hullámzó volt. Első találkozáskor csak pislogtunk, mintha évek óta együtt lennénk. Beszélgettünk is, de inkább a kis gesztusok voltak meglepőek. Mintha ismernénk egymás minden rezdülését, pedig csak akkor találkoztunk. Aztán zavarba jöttünk, volt pár kínos randi, alig tudtunk mit kezdeni egymással. Végül ez megtört és azóta mintha évek óta együtt lennénk. Sokat viccelődtünk is ezzel.

Most leszünk együtt egy éve, de teljesen olyan, mintha csak mi ismernénk és értenénk teljesen a másikat. És a kapcsolatunk is olyan, mintha már évek, vagy évtizedek teltek volna el, mióta megismerkedtünk. Szinte homályba merült minden korábbi kapcsolat, vagy bármi, ami korábban volt.

Szerintem ez jó dolog, örülj neki, és élvezd :)

2016. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma is teljesen így éreztem, azt hittem bevizelek

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenykep..

2016. dec. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!