Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztetek, amikor megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek, amikor megcsaltak titeket?

Figyelt kérdés
És mi lett a másik fél sorsa?
2016. aug. 27. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezredik unalmas kèrdés a témában!
2016. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Akármennyire is tisztelem a nőket, és ellenzem az erőszakot, abban a pillanatban pofánrúghatnékot éreztem.

Egyébként azonnal szakítottunk. Belőle meg egy ribi lett.

2016. aug. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Én már a szakítás után tudtam meg pár hónappal biztosan, de már akkor is gyanús volt, amikor 4 év után az első héten összejöttek. Ennél jobban már nem tudok tőle undorodni. :)

Ők együtt vannak még, szerencsére egészen közel is költöztek össze.

22N

2016. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Odamentem párom munkahelyéhez, és a munkahely elátt felpofoztam. Utána jobban éreztem magam.
2016. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Elsőre mérhetetlen fájdalmat éreztem, mert ezt meg tudta tenni. Aztán értetlenséget, mert úgy éreztem, köztünk minden rendben, és mindent megtettem a kapcsolatunkért. Mikor ezt ő is elismerte, onnantól csak haragot éreztem és csalódottságot, amiért ennek ellenére is képes volt megcsalni.

Természetesen szakítottunk, mondhatni kiraktam. Ő még hezitált volna, hogy kit válasszon, de nekem már nem kellett.

Ez részemről azóta sem változott, már nem is haragszom rá, csak a közöny maradt. Mi nem csak jártunk, 11 évig voltunk házasok, van két gyerek. Így kénytelen vagyok vele tartani a kapcsolatot, de ez arra korlátozódik, hogy mikor viszi el a kicsiket.


Az én életem rendeződött, most kiegyensúlyott, boldog párkapcsolatban élek, egy éve költöztünk össze.

Ő azóta ezerszer megbánta a dolgot, a nőjével se veled, se nélküled kapcsolatban szenvednek, és iszonyatosan féltékeny, amiért én boldog vagyok valaki mással, és a gyerekek is apjuknak tekintik.


Így járt.

2016. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Ugy ereztem, hogy elarultak es ilyen uresseg volt bennem, es csalodas. Ezt meg tetezte azzal, h tagadta mikozben lattak oket, plusz a csaj egy imelt is irt neki h mennyire jo volt. Konyorgott h maradhasson, ne valjak el tole, de velem ezt csak egyszer lehet eljatszani szoval elvaltam tole:-)))



A csajjal tobbet nem talalkozott mert egyejes volt (atyaeg az a no hogy nezett ki) es mert utcan, nyilvanosan nem vallalna be. Azota ujrahazasodtam, o meg egy a baratja felesegevel van egyutt titokban. Orulok h megszabadultam tole:-))))

2016. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtátok ezeket!
2016. aug. 27. 12:32
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem mondanám igazi megcsalásnak, mert nem voltunk egy pár, de azért eléggé aljas húzás volt.


Egyszer ismerkedtem egy lánnyal, akiről úgy tudtam, hogy egyedülálló. Teltek a hetek, majd a hónapok. Először csak a barátok lettünk, aztán elkezdtem belezúgni. Menet közben közölte, hogy neki amúgy van egy hullámvölgyben lévő távkapcsolata, ami már azelőtt megvolt, hogy megismertem őt. Milyen kedves, és rendes vagyok vele, szívesen megtartana havernak.

Én akkor tényleg nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek? Természetesen onnantól nem érdekelt. Kb. 1 hónappal később keresett, hogy mi újság velem? Már rég beszéltünk.

Kiderült, hogy végleg szétmentek a barátjával, és jönne hozzám elsírni a bánatát. Ahogy jött, úgy le is pattintottam.


Utólag visszanézve már csak mosolygok ezen, de akkor megélni nem volt valami vidám.

2016. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az egyik volt bnőmet füzögette az egyik faszi hogy ő neki teccik meg szereti meg ilyenek, én meg mondtam bnőmnek h csak megdugni szeretné de nem hitte el és elhagyott érte, aztán rájött h csak lefeküdni akart vele, aztán újra összejöttem vele hogy oké oké becsapták hülye volt, aztán újra másba szeretett bele és igy tovább :D xd
2016. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3-as a magyar pasikkal is! Ha már itt tartunk.
2016. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!