Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már azt, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt, hogy az egyedüllét nagyon nem nektek való?

Figyelt kérdés
Mármint az olyan értelemben vett egyedüllét, mikor egyedülállók és nincs mellettetek társ. Férfiaknak, nőknek egyaránt szól a kérdés!

2016. okt. 5. 14:33
 1/7 mikeXxX ***** válasza:
Persze vannak napok de most sokat dolgozom 2 nagy csalódásom is volt és baromira fárasztó és idegesítő a társkeresőzés is még a neten is a sok primadonna miatt (tisztelet a kivételeknek csak kár hogy nem hoz velük össze a sors ) így mostanság baromira nem is érdekel a dolog pedig szeretőm sincs és ribikhez sem járok . 37f
2016. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valószínűsítem, hogy komoly esély van rá, hogy idővel sorstársak legyünk:D
2016. okt. 5. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen már nagyon nehezen bírom
2016. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerettem anno szingli lenni,mindennek megvan előnye-hátránya
2016. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek egyedül lenni,de most ez van:(.
2016. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Épp ellenkezőleg. Az egyedüllét a legjobb dolog a világon.
2016. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. De aztán megtanultam hogyan lehetek boldog egyedül. Persze rögtön mindenkinek szimpi lettem így, és hamar lett utána barátnőm :D
2016. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!