Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen személyiségü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen személyiségü pasi lehet akinek ez a zene tükrözi az érzéseit?

2016. dec. 2. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Mármint egy zene alapján kéne ezt meghatározni? Miért is?


Csak abból indulok ki, hogy nekem pl. milyen zenék jönnek be: profilozó legyen a talpán, aki megfejti, ki vagyok!

Hangulat, élethelyzet, és sok minden más függvénye, hogy éppen mit hallgatok. És a romantikus, nyálas instrumentális (főleg zongora) zenétől a kemény punk-rock stílusig minden benne van, sőt gregorián kórusműveket is szívesen hallgatok, abszolút ateista létemre.


Ezek után én nem vonnék le semmi messzemenőt egyetlen zene alapján.

2016. dec. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor én, nem is vagyok ember? Annyira bot fülem van, minden zene zavar. Így már személyiségem sincs?
2016. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Többen mondták már hogy zene alapján meglehet álapitani a lelket,akkor tévedtek.?
2016. dec. 2. 08:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tévedsz. Maximum annyit lehet megállapítani, hogy jelenleg milyen hangulatban, lelkiállapotban van az illető, de még ez is korlátozott, hiszen egyéni ízléstől és preferenciától is függ, hogy mit hallgatunk.

Lehet, hogy valakinek a melankolikus állapotát a nyálas-romantikus dalok fejezik ki jobban, más ilyenkor Muszorgszkijt hallgat, megint más pedig death metalt... és ugyanaz az ember ugyanabban a lelkiállapotban másnap valami egészen mást.

2016. dec. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor ha én linkelek egy zenét, te megmondod, milyen a személyiségem? Na, lássuk!

https://www.youtube.com/watch?v=ZkW-K5RQdzo

2016. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy olyan pasi lehet, aki képes a mély érzelmekre. Remélem tudtam segíteni.
2016. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 09:42


jól látod

2016. dec. 2. 09:46
 8/9 A kérdező kommentje:

ma 09:10


kedvenc zenakar,csak nekem ez a kedvencem számom


https://www.youtube.com/watch?v=WXv31OmnKqQ

2016. dec. 2. 09:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pl halgatok drogoszenét is,mégse szivok.
2016. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!