Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Bejárós lettem, minden nap buszozok. Mint sokan, én is zenét hallgatok út közben. Nem bírok magammal, mindig táncolnom, mozognom kell az ütemre. (Ne rendes koreográfiával ellátott táncra gondoljatok, hanem apró mozdulatokra. :D)

Tegnap is ugyan ez volt, azonban mikor megállt a busz, észre vettem egy srácot, aki velem szemben ült pár hellyel arrébb és szugerált. Nem tudtam kiolvasni az arcából, hogy szánalmasnak, aranyosnak vagy nevetségesnek tart. Nagyon tetszik az a fiú... Nem akartam magam lejáratni.

Fiúk, ti mit gondolnátok egy olyan lányról a buszon aki zenét hallgat és közben mozog rá egy kicsit?

Gáznak tartanátok?

20/L



2015. szept. 21. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Igaz én nem fiú vagyok, de azért írok :)


Egyidős vagyok veled, ugyan ezt csinálom én is. Mozognom kell a zenére. Egyszer a vonaton egy nálam idősebb férfi végig bámult. Mikor észre vettem, kivettem a fülest és megkérdeztem tőle, hogy "nagyon gáz?". Persze moolyogva, édesen. Erre azt felelte, hogy nem, hanem nagyon cuki vagyok. :D

Szóval szerintem nem tartják cikinek. Minden esetre én tuti nem szégyenlem ezt.

Jó, azért egy full koreot nem kell levágni, de na :D

2015. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!