Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha "kicsilánynak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha "kicsilánynak" szólítanak?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi ismerősöm, aki így szólít, pl.köszönésnél szia kicsilány, vagy random ha beszélgetünk.

Én 25 vagyok, ő 40 körül. Nem randizunk, vagy ilyesmi. Csupán a koromra mutat rá ezzel, vagy lehet valami jelentése?


2016. dec. 2. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
kíván téged, és bókolni akar.
2016. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
A korodra is utalhat, de a termetedre is.
2016. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a párom legjobb haverja is így szólít, bár gondolom azért, mert náluk valóban alacsonyabb vagyok sokkaé
2016. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Engem is szoktak így szólítani, még nők is.

Nagy jelentősége és jelentése szerintem nincs. Én alacsony vagyok, emellé a koromnál is jóval fiatalabbnak nézek ki, 15 évesnek, az utóbbi zavar is. Szóval én nem szoktam örülni ennek a megszólításnak. :D

2016. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
azt hogy törpe vagy.
2016. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. dec. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D amúgy nem vagyok alacsony, sőt magasabb is,mint az átlag, ezért nem gondolnám,hogy arra utal.
2016. dec. 2. 15:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy 60 év körüli férfi szokta mondani, 38 vagyok. Egyszerűen kedvességből, atyáskodva használja. Semmit nem akar tőlem, ez tuti.
2016. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!