Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki működő polikapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki működő polikapcsolatban? Mesélne róla?

Figyelt kérdés
Olyan emberek tapasztalatai és tanácsai érdekelnének, akik minimum hárman élnek zárt nemmonogám kapcsolatban. köszönöm

#poligámia #polikapcsolat
2016. dec. 2. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jezus krisztus... ez engem is erdekelne.
2016. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp egy ilyenbe kezdünk belefolyni, azért kénének a tanácsok. Nyitott kapcsolatok és szexuális ajánlatok nem érdekelnek.
2016. dec. 2. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Marmint ezt hogy kell elkepzelni? Mert en perpill nem is ertem a koncepciot. X lany x fiu egy kapcsolati halozatban es mindenki mindenkivel vagy...?
2016. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyjából hárman vagyunk együtt. Mindenki szeret mindenkit, mindenki együtt lehet mindenkivel, akár egyszerre is. Nehogy már én magyarázzam, még én se értem egészen (bár angolul azért elég jó irodalma van a dolognak).
2016. dec. 2. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm (férfi) járt néhány hónapig egyszerre két nővel- tudtak egymásról, sőt, elfogadták egymást, közös randik, együtt alvások, ilyesmi. Állítólag hármas nem volt, meg nem éltek együtt, és sokszor váltogatta a napokat, mikor melyikkel van, de elég sok időt töltöttek el hármasban is. Végül a harmadik csaj (aki úgy társult be a már meglévő kapcsolatba) lépett le, azzal, hogy folyton másodiknak érezte magát, és ez neki nem tetszett.


Nem tudom, ez az-e, amire gondolsz. De ha igen, akkor mindenképp azt tanácsolnám- a fentiekből kiindulva-, hogy próbáld az erőforrásaid és a figyelmed nagyjából egyenlően elosztani, ne legyen egyiküknek se olyan érzése, hogy ő csak egy kellék, egy plusz kis játékszer egy különben teljes kapcsolatban.

2016. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!