Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek volt már condylomája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már condylomája mesélne róla?

Figyelt kérdés
Mik voltak az első tünetek? Hogyan nézett ki a legelején?
2012. ápr. 2. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

szemölcs jellegű a kinézete, több is keletkezik a szeméremszörzet és a genitáliákon ( ) kis gombás fertőzés, mintha kicsi karfiolok nőnének a nemi területen.

elkezelik 1x-2x egy erős szerrel aztán elmúlik, ritkán kell komolyabb beavatkozás pl: lézeres leválasztás.

2012. ápr. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ohh, köszönöm. és ezeknek a szemölcsöknek eleinte fehér színe van?
2012. ápr. 3. 14:53
 3/4 anonim válasza:
Nekem is van, először kb 2 hónapja jelent meg, kaptam rá Condyline oldatot, egy hét múlva el is tűntek. Viszoont nemrég kiújultak, újra felirattam a Condylie oldatot, 2 üvegcsét el is használtam belőle...kicsi, különálló kondilómák voltak, amik talán kezdtek elhalványuni...erre kb 4 napja észleltem, hogy a hüvelybemenet alatt a gáton fehéres gombás "valami" van, ami fáj...nem nagyon néz ki szemölcsnek, mert egybefügg. És már továbbterjedt a végbélnyílásra is, ott van egy nagy szemölcsöm meg sok kicsi, és nem tudom miért, de nagyon fájnak. Valamint fent a csiklón is egy nagy, és mellette a szeméremajkamon 2 helyen száraz a bőr és ugyanaz a fehéres folt. Ez mind mind nagyon fáj, alig bírok már hozzájuk érni. Nagyon megijedtem és az a rossz hogy most húsvét van ugye, és hétfő, de nekem már szombaton jó lett volna elmennem...csak ugye hétvége meg ünnep, és nem hiszem el hogy nincs egy nőgyógyászati ügyelet...úgyhogy napról napra súlyosbodik a helyzet és nekem várnom kell MÉG egy napot :( nagyon félek attól hogy drága lesz a kezelés, ugyanis a lézeres eltávolítások iszonyat sokba kerülnek, egy db szemölcs kb 18000 ft...és ha valakinek sok van? tehát csak reménykedem benne hogy valahogy sikerül olcsóbban megúszni, a másik amitől félek, hogy hosszú ideig fog tartani..a páromnak már nagyon elege van belőle, mert szexuális életünk emiatt nem lehet..most az immunrendszeremet próbálom turbó fokozaton megerősíteni.
2012. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudtommal ingyenes a kezelés meg az eltávolítás nem? Persze a gyógyszerekért fizetni kell. De szerintem, ha nem magánrendelésre jársz akkor ingyenes kéne, hogy legyen, nem? Vagy magándokid van?
2012. ápr. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!