Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés egy szép nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy szép nő párja/barátja lenni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Elmondhatatlan. :)
2016. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Büszke. Vagány. Értékes.

és lehetőségek áradata van előtted olyankor :D

2016. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

nem tudom, még nem jártam senkivel.


amúgy akit oszintén szeretsz és szerelmes vagy belé én úgy gondolom szépnek tartod.

2016. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon jó. Az különösen jót tesz az ember önbecsülésének, amikor a konditeremből kilépő kigyúrt alakok néznek irigykedve rá. Ah, régi szép idők...
2016. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Amúgy a 3-assal egyetértek.

Ha mondjuk valakit kb szépnek tartasz, de nem kiemelkedően, akkor a szerelem hozzátesz később nagyon sokat a szépségéhez.


mondjuk éppen vonzódsz hozzá, de nem annyira. Van, akit másnak szépnek tartasz. De mégis beleszeretsz, akkor valahogy a szemedben a többi bombanő, csak kicsi kövér kopasz pasik. Összehasonlíthatatlan. Mintha nem állna fel semmire csak rá :D

2016. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
A volt barátom nagyon szeretett volna velem összejönni, többek között azért, hogy ezt kipróbálhassa. Igaz, hogy az ágyban imádta, de társaságban vagy az utcán gyűlölte. Szóval mindenképp kell hozzá önbizalom.
2016. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanolyan, mint egy nem szép nő párja lenni. Max kicsit büszkébben sétálsz végig az utcán a kezét fogva, de ezen kívül nem hiszem, hogy bármilyen minőségi különbség lenne.
2016. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagy mértékben függ a szép nő természetétől is. Egy szép, de hisztis/buta/felszínes/frigid szép nő párjának nyilván nem annyira jó lenni, mint amikor a szépséghez jó természet is párosul.

(Eszembe jutott egy barátnőm, aki kifejezetten dekoratív, de eddig még az összes pasija - szó szerint - impotens lett mellette...)

2016. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem ez a szep csaj dolog durvan tul van ertekelve. Nekem egyszer volt igazan gyonyoru csajom. Azon tul, hogy az agyban az eddig tapasztaltak kozul (elotte, utana levoket is figyelembeveve) a legszarabb volt, tul sok esze sem volt. De legalabb akkora pofaja. Teny h a kulseje miatt kavartam vele, de nem erte meg.

Termeszetesen ez nem azt jelenti h minden szep csaj ilyen. Pusztan azt, hogy engem semmifele buszkeseggel nem toltott el, sot, azota kicsit eg is az arcom.

2016. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felszínes vagy.
2016. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!