Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés 20-30 év eltelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés 20-30 év eltelte után olyan személyt látni akibe valaha viszonzatlanul szerelmesek voltunk? ( ugyanúgy vágyunk rá mindentől függetlenül vagy csak attól függ, hogy szép-e még)

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ilyenkor már csak szánalmat érzel iránta, bár nem tudom, nem vagyok még olyan idős...
2014. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
en nem vagytam ra amikor ujra lattam, meghizott, ronda lett
2014. okt. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Én sem vagyok olyan idős még, de szerintem titkon vágyunk rá. Talán még magunknak se valljuk be.

Akibe egyszer beleszerettünk az már mind1, hogy néz ki véleményem szerint (eltekintve az extrém esetektől), mivel már van egy belső vonzódás is.

2014. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valóban szerettük viszonzatlanul azt az illetőt, akkor újból megdobogtatja picit a szívünket egy ilyen esemény. Persze, ha nagyon leépült és már alig lehet ráismerni, akkor azért lehet, hogy elszáll az illúzió és csalódunk...
2014. okt. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Pontozzatok már le megint, mer' még nem volt elég! Köszi! -.-
2014. okt. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 10 év után volt ilyen, szembe jött az utcán. A gyomrom görcsbe rándult, egymásra néztünk, aztán mentünk tovább. Csak később jutott el a tudatomig, hogy még csak nem is köszöntem neki. :S
2014. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!