Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom ossze vissza vasarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom ossze vissza vasarol nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kozmetikus tanulo vagyok es sminkelek. Most, hogy kozeleg a karacsony, mind a ketten be vagyunk sozva, ez lesz az elso kozos. A kedvesem az internetrol rendel nekem minden felet, de egy olyan email cimmel regisztraltunk erre a rendelos oldalra, amelybe mindketten be tudunk jelentkezni. Ez amolyan "kozos" email pont ilyen dolgokra. Egy baj van csak. Ez sem baj, mert imadom ez miatt, de megis. Latom az emailekbol, hogy olyan kozmetikai eszkozoket vasarol nekem, amikrol vagy azt sem tudom, hogy mire valo, vagy van mar nekem egy ugyanolyan (amit nem is hasznalok), vagy egyszeruen felesleges. Nagyon edes, hogy foglalkozik velem es erdeklodik az irant, ami engem foglalkoztat. Biztos sok energiaba telik ezeket felkutatni (egyebkent fogalmam sincs honnan jut eszebe ilyesmiket venni), de ma jott a 17. rendeles azonosoti vagy micsoda. Nem szeretnem megbantani, eszemben sincs lebuktatni ot. De valahogy szeretnem a tudtara adni, hogy en ezek nelkul is boldog vagyok vele. Eleg egy-ket aprosag, mert en imadom ot!! Erre otlet?

Mellozzetek a "meg egy pics* akinek semmi sem jo" meg "nem tudod ertekelni a baratod, meg se erdemled" kommenteket....



2016. dec. 2. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán mond el neki, lebuktatás nélkül! " Drágám ugye tudod, hogy szeretlek, és boldoggá teszel ajándekok nélkül is. "
2016. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek, először azt hittem hogy azért nem akarsz szólni, mert nem akarod hogy megtudja hogy olvastad az emaileit. Ha közös az email akkor ebben nincs semmi. Mondd meg neki hogy láttad, és kérdezz rá hogy neked van-e és ha igen akkor mondd hogy nincs rá szükséged. Nincs ebben semmi rossz.
2016. dec. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd neki, hogy arra gondoltál, beszéljétek meg, ki milyen ajándékot szeretne, vagy legalább mondjatok egymásnak pár ötletet és ha elkezdtek erről beszélgetni, hozd szóba, hogy neked nem kellenek sminkcuccok
2016. dec. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Remelem nem fog megbantodni, hogy o ennyire igyekszik en meg "nem ertekelem". Na mindegy majd kiengesztelem ;)

Koszonom a valaszokat

2016. dec. 3. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ráhagynám. Mármint írtad, hogy első közös ünnep, nyilván be van sózva. :)

Én örülnék a sokmindennek, amit összegyűjtött, körberajonganám, amiért ennyire utána járt és próbálkozott, aztán megbeszélnénk előretekintve a következő évekre, hogy legközelebb nem kell ilyen, mert bár nagyon boldoggá tett, de azért neki is nagy pénzkidobás ez, és a nagy része felesleges - plusz nem ezen múlik az ünnep.


(Esetleg a felesleges cuccokat vissza lehet váltani ünnep után, vagy eladni, ha már megbeszéltétek, és tudod, hogy nem lesz belőle sértődés.

De előre én nem rontanám el a másik örömét.)

2016. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5os igazad van, csak attol tartok, hogy kepes meg 17 valamit rendelni. Persze nem baj, semmi sem baj. Csak nem szeretnem, hogy "felesleges" koltsegekbe verje magat. Igy mar parszor atgondoltam, inkabb hagyom. Mindennek fogok orulni, foleg annak, hogy velem van.
2016. dec. 3. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!