Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy fiúnak szőrös a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy fiúnak szőrös a combja? Vagy szőrtelenítse? Esetleg maga a szőrtelenítés a probléma?

Figyelt kérdés
Engem zavar,hogy ilyen szőrös.

2016. dec. 3. 16:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akárhány férfivel találkoztam, mindnek szőrös volt a combja tehát ne aggódj ezen. Az lenne a fura, ha nem lenne szőrös.
2016. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Eszem megáll, hogy egy mai férfinak milyen problémái vannak xDD
2016. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
csak profi úszók meg buz.ik szőrtelenítik a combjukat...
2016. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem az zavar,hogy az zavar,hogy szőrös,hanem az,hogy nagyon.A mellemen nincs szőr.
2016. dec. 3. 18:11
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem a szőr kiakaszt, már ahogy olvasom itt a bundás választ, ilyen öklendezést érzek.


Meg fogtok ezen lepődni: a nők is szőrösek! Bizony ám!


Nem csak a férfiaknak jár a természetesség. Kettős mérce, kettős mérce??

2016. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14 A párom hasonló lehet ez alapján, mint te - neki a mellkasán csak pár kósza szőrszál van, azokat meg többnyire levágja, mert zavarja, hogy egy-egy nődögél így random. Máshol viszont szőrösödik, tehát pl. a combja is. Engem nőként soha nem zavart a dolog. Alapból nem szeretem a csupaszcsiga pasikat (meg mondjuk a bundás macikat sem :D), de szerintem ez így teljesen okés.

Ha téged zavar, akkor ritkítsd/vágd/borotváld igény szerint, de csak azért, mert itt szőrös, ott meg nem, felesleges. Ritka az az ember, akinek egységesen nő mindenhol a szőr - ők általában a medve típusúak, de aki az ismerősi körömben ilyen, az mind sokkal rosszabbul éli meg (pl. mikor még a háta is szőrös valakinek... na az tényleg kellemetlen).

2016. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!