Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a kiszemeltetekről kiderüln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemeltetekről kiderülne, hogy néha meglátogatott egy-egy prostit, mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
Értékelnétek, hogy őszinte volt, és elmondta ? Megszakítanátok vele a kapcsolatot ? Vagy nem is érdekelne ?

2015. jún. 3. 21:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
88%

Értékelném,hogy elmondta.

Nem szakítanám meg vele a kapcsolatot

ezért.

Mit gondolnék? Biztos tapasztalt a szexben :D

2015. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
35%
60 múltam, de k¤rvával még nem voltam soha!
2015. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Persze ha nem kellene fizetni érte az más lenne!
2015. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
72%
Az egyik legfontosabb...bízni egy másik emberben,elhagyni nem hagynám hiszen előtem történt és gondolog gumival védekeztek aa fertőzések és egyéb dolgok ellen.úgymond nem is érdekelne hiszen ritka az olyan férfi aki élete során mekeresne fel egy örömlányt,már csak kíváncsiságból is de ez nem jelenti azt hogy nekik már nem is való párkacsolat.
2015. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Azt mondta, csak azért, mert hosszú ideig nem volt párkapcsolata! Majdnem 2 évig, és ez alatt az idő alatt történt néhány alkalommal.

(és természetesen védekeztek)

2015. jún. 3. 21:24
 6/44 opened paradise ***** válasza:

Igencsak meglepődnék.

20/F

2015. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, h kevés az önbizalma.
2015. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
42%

azt,hogy a szingliség még nem lett volna ok ilyenre.

én nem kezdenék kapcsolatot ilyen emberrel. mégha egyéjszakás kalandjai voltak oké, de hogy fizetnie kellett valakinek? ez nagyon szánalmas, sajnálom akit megbántottam vele

2015. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Mit-mit? Hogy szeret dugni. Örülnék az őszinteségének. Gondolom, hogy védekeztek minden ellen... szóval nem gáz.
2015. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
52%
Elkapna egy kis undor a személy iránt. Vagy inkább csalódás.
2015. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!