Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, ha a kiszemeltetekről megtudnátok, hogy korábban megjárta a zártosztályt?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 02:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"félek, hogy megharagszik, mert elég hirtelen természetű"

nem jó jel. lehet, hogy köze van a korábbi problémáihoz?

mióta vagytok együtt?

fontos lenne, hogy félelem nélkül beszélhess vele.


kémkedtél, istenem. ezt a tudást viszont már nem szívhatod vissza.


" ez a múltja, nem tartozik senkire, nem számít, ne foglalkozzak vele?"


elég könnyen elfogadom, hogy mi volt a múltban, bár nem kérdezek a részletekre. az a lényeg, ami most van.


azt viszont nem lehet kizárni, hogy átcsordul a jelenbe is a dolog.


jó lenne tudni, "hogy gyógyult meg", milyen kapaszkodót talált, tényleg le van-e zárva a dolog.


akinek súlyos baja van magával vagy a világgal, annak karban kell magát tartania. talán a sportban találta meg magát, olvasásban, sok helyre jár el vagy jó munkát szerzett...


szerintem az ilyesmi nem javul meg magától. hogy szedsz egy kis gyógyszert meg pihensz, aztán mintha kicseréltek volna. ha ugyanúgy kezd el élni vagy ugyanolyan gondolatok mászkálnak a fejében, mint korábban, akkor számítani lehet rá, hogy ismét elszakad a cérna (és abban nem hinnék, hogy a veled való kapcsolat önmagában semlegesít minden rosszat, ami volt.).

2016. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Én azt válaszoltam menekülnék. Elmondom miért, talán kicsit hosszű lesz, de ha segít, megérte. Találkoztam egy kedves, aranyos sráccal. Amikor bemutatott az anyukájának, ő mondta, hogy meneküljek, mert megütötte az előző barátnőjét is, zárt osztályon volt öngyilkossági kísérlet miatt, amikor ezért a lány elhagyta. Munkahelye sosem lesz, mert sehol nem bírják vele hosszú távon. NEM hittem el. Úgyis mindig mondta, hogy a szülei nem szeretik, hazudnak. Aztán hozzám költözött, de gyanús lett, hogy nem dolgozni megy, hanem munka címszóval a haverjaival találkozik. Szégyen vagy sem, de követtem, hogy milyen okból, azt talán ne firtassuk. Hát szóvá tettem, hogy jó lenne, ha beszállna a közös költségekbe. Felpofozott, elmondott mindennek, benyugtatózta magát, aztán másnap ki nekiment mindenkinek a lépcsőházban. Amikor be akartam menni a lakásba késsel várt az ajtóban. Kiderült, egy ideje nem szedi a gyógyszereit.
2016. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Menekülj, amíg még lehet!
2016. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha tévedésből került be,kapna egy sanszot,de ha gyógyszeres kezelés alatt áll,nem.
2016. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2016. dec. 14. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!