Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam a nőt, akitől van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a nőt, akitől van egy gyerekem, de nem tudom mit írhatnék neki. Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Nem láttam még a gyereket,annak idején szakítottam vele(az anyjával)amikor még terhes volt.Ma megtaláltam facebookon,de fogalmam sincs hogy mit írjak neki,hogy kezdjen el.Órák óta gondolkodom.Tudnátok adni ötleteket? Esetleg nők?

2016. dec. 4. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Először azt döntsd el,hogy mit szeretnél tőle?


Ha eddig Felé sem néztél most számítanod kell arra,hogy nem szívesen hall rólad, és elutasító lesz. lehet,hogy azóta már rendeződött az élete,és nem biztos,hogy szeretne ezen változtatni.


Először szerintem jelöld be ismerősnek. Már jelzés lesz a Részéről,hogy visszaigazol vagy sem.

2016. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Szeretnék része lenni a gyermekem életének.
2016. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Segg voltál. Rendben. De örülni fog, ha a gyereketek apja szeretnél lenni. Főleg, ha minden követ megmozgatsz, hogy ez megtörténhessen. Hány évesek vagytok?
2016. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

2-es: igen, jogos lenne. De gondolj bele: terhesen hagyta cserben. Nem gebeszkedett eddig,hogy része legyen a gyereke életének.

Ha én lennék az anyuka egy ilyen kezdés után elég messzire küldeném el...

2016. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az #1 válaszolóval, hogy először csak ismerősnek jelöld.

Ha visszaigazol, akkor írhatsz neki, hogy pl" Történt ami történt, azóta eltelt már x idő, és azóta már másképp látod a dolgokat, felnőttél, és szeretnél találkozni vele, szeretnéd látni a gyereked. " Valami olyat írj, amiből letudja szűrni, hogy megbántad a dolgokat.

2016. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, milyen indíttatásból írnál... hirtelen egyedül maradtál, és kell valami, vagy esetleg jó szándékkal?
2016. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Ich bin dein vater
2016. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
pár milka gyerektartást dobhatnál neki pl :)
2016. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én nem akartam a gyereket,csak becsúszott,ő akarta megtartani.Akkor nem érdekelt, de egy ideje gyakran gondolok rá,hogy van valahol egy gyerekem. Még azt sem tudom , hogy fiú vagy lány. Úgy érzem megérettem rá,hogy megismerjem. Olyan 3 éves lehet, 4 éve történt a szakítás. Én most 27 vagyok,az nő 44 vagy 45. 23 éves voltam,nem voltam kész egy gyerekre,de tudom hogy ez nem mentség.De most már látni akarom,mert mégis csak az én gyerekem.
2016. dec. 4. 18:02
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jelöld be először. De a nő helyében, nem hiszem hogy akarnálak látni. Ez nem olyan dolog, hogy ha nincs kedvem vagy teher akkor elugrok pár évre, ha meg esetleg ráérek akkor játszok egy kis apásat. Szerintem csak akkor érdemes megkeresned, ha vállalod, hogy innentől kezdve rendesen, normálisan részt veszel az életében. Ha nem vagy biztos ebben, inkább ne bolygasd az életüket.
2016. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!