Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkori barátom exbaratnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori barátom exbaratnője. Barátság helyrehozhatò?

Figyelt kérdés
A lényeg baratom utolsò 3 hétben folyamatosan szakított a baràtnőjével miutàn szexeltek.Minden reggel lehetett hallani hogy a làny sír baratom okot se adot rà hogy miért de neki sok volt a làny.Mikor utoljàra szakított vele akkor màr a lakàsba mindenkinek hangoztatta hogy ha ide is jön ne engedgyük be az ajtón.A (spanyol) làny elkeseredésébe felkeresett hogy legalabb az okokat tudnà.Probàltam puhatolózni baràtomnàl hogy mi a helyzet ő erre azt mondta hogy nem akarja a nevet se hallani megis baszhatom kifejezessel.Harom napig kerdeztem hogy biztos mert nekem bejön.Azt mondta erre hogy csak egyet ker ide a lakasba ne hozzam fel.Mondtam neki hogy megyek talalkozok vele ma este azt mondta sok szerencset.Lefekudtem a lànnyal a làny is közel került hozzàm.Elmondtam baràtomnak màsnap este es mondta telefonba hogy nem haragszik ràm csak a csajra.Hazaért hallom csapjodja az ajtot odamentem hozzà hogy akar e beszelni és ràmcsapta az ajtot ez volt a vàlasz.Eleg kellemetlenül erzem most magam.A lànyt elhajtottam ö meg csak ennyit mondott mosolyogva "Perfect".A baratom azota se àll szoba velem es a szemebe se tudok nezni.Valahogy ezt a baratsagot helyre lehet hozni?Baràtom 6 eves volt en meg 9 mikor baratok lettünk.Èn 29 vagyok most kar lenne 20 eves baratsagot egy lany miatt elbukni...

2016. dec. 5. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha emberi modon kezelnetek a noket meg ezt a lanyt akkor nem lenne ez a problema.


Nem veletlenul nem akartam magyar ferjet magamnak, es ez csak megerosit benne hogy jol valasztottam(persze tisztelet a kivetelnek) de a legtobbszor azt tapasztaltam (38 ev alatt) hogy a magyar pasiknak a lany csak egy lyuk, akibe uriteni lehet, az erzesek nem szamitanak.


Ezt most mindketten bebizonyitottatok. Bravo.


Arra nem gondoltal, hogy a lany esetleg erzett valamit a baratod irant? Te pedig csak megdugtad?


Mondjuk amin nem is csodalkozom, mert "madarat tollarol..." Szanalmasak vagytok mindketten.


Most tenyleg akarsz valamit ettol a lanytol (bar ezek utan szerintem neki egyertelmu, hogy jol kihasznaltatok mindketten) es akkor leszarod mit mond a haverod, vagy ha ennyire kisfiuk vagytok meg es keptelenek erett felnott modjara gondolkodni, akkor inkabb hasznaljatok a jobbkezeteket, az jobb lesz mindenkinek.


A haverod egyertelmuen meg abban a kozepkori mentalitasban el, hogy ugyan oneki nem kellett a lany, de akkor massal se legyen.

Tudod Spanyolorszagban, de nyugaton mashol is a ferfiak tisztelik a noket, es nem egy eldobhato targykent neznek rajuk. Tobbek kozott az elejen tisztazzak, hogy csak szex vagy komolyabb, de ha komolyabb, akkor ugy is viselkednek veluk. Es megadjak a lanyoknak a lehetoseget, hogy eldontsek, belemennek az egyejszakasba vagy sem.

2016. dec. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én komolyan gondoltam a lannyal ő csak nemszep letargyositani a not de csak hasznàlta...a lanyt azert kuldtem el mert azert a 20 eves baratsagot nem rugnam fel erte
2016. dec. 5. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat ha az en haverom egy ilyen onzo dog lenne, tudod ki futna utana???


Ha meg komolyan szeretnel valamit a lanytol, akkor szedd ossze a nemletezo tokeidet, legyel ferfi, es keresd fel. Nehogymar a baratod kenye-kedve hatarozza meg az eletedet... ez kb ovodaban divat.


Ha neki nem kellett a lany, akkor miert zavarja az, hogy neked meg kell?


Ha meg ugy dont, hogy radcsapja az ajtot, az az o dontese, nem a tied. Ha igazi baratod lenne, orulne a boldogsagotoknak. Ez nekem ugy hangzik, hogy bevagta a durcat mint egy sertodott kisfiu, te pedig szepen felultel a jatszmajanak, akar a sajat boldogsagod karara is. A gond nemcsak az hogy a baratod egy pszichopata farok, hanem hogy ennek egy szerencsetlen harmadik ember issza meg a levet, aki semmit nem kert senkitol, azert mert te meg nem vagy eleg felnott ahhoz, hogy a sarkadra allj...


Gondolj bele, milyen lehet a lanynak... folyamatosan kihasznalja a hulye baratod, majd szakit vele. Ezutan ugy beszel rola, mint egy rongyrol. Te osszejossz vele, megdugod, o talan azt hiheti, hogy te normalisabb vagy, de masnap kiderul, hogy te is ugyanolyan p**s vagy mint a masik, sot ha lehet meg nagyobb, mert te egy foldon fekvo emberbe rugtal bele meg kegyelemdofeskent.


Szoval dontsd el, hogy a boldogsagod szamit, vagy az, hogy mindenben alarendeld magad a haverod akaratanak. Csak szolok, hogy ezzel o is elveszit egy 20 eves baratsagot, es ez az o dontese, nem a tied. Tehat ilyen szinten egalban vagytok.

2016. dec. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tovabb haladt a helyzet.A lany bejott sirva a munkahelyemre hogy felmondott mert egyutt dolgozott a bartommal es o mindenkinek elmondta hogy mekkora ku**a.Ezek utan a lany elment a lakasunkra mig en dolgoztam es egy masik lakotarsam elkuldte.Mire hazaertem a csaj a szobjaba volt es beszelgettek.Ejfel kirul tisztan lehetett hallani az egesz lakasba hogy lefekudtek utanna a csaj sirt utanna nevetett utanna megint lefekudtek utanna sirt es igy ment tovabb egymas utan egeszen masnap estig.A lannyal nem beszeltem mert nem akartam bonyodalmat de elviekben 2 nap mulva hazamegy spanyolba.Baratom azota se all szoba velem...
2016. dec. 7. 04:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!