Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm és az exbarátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és az exbarátnője nagyon jóba lettek megint, és engem ez zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már lassan,több,mint két éve,hogy együtt vagyunk,és pár hete a városba jött a barátnőm exbarátnője,és nagyon jóba lettek. Nem haraggal váltak el,csak jobbnak látták ha külön utakat járnak,akkoriban még suli,stb.

Engem egy picit zavar,olyan,mintha már nem is törődne velem. Őszintén féltékeny vagyok az exére.

Mit tegyek,nem akarok emiatt veszekedni. Próbáltam már Vele beszélni,de annyit mondott,hogy nincs okom féltékenykedni,csak örül,hogy annyi év után találkoztak,és élvezhetik egymás társaságát.

Engem mégis zavar.



2014. márc. 22. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy zavar, engem is zavarna.

Az ex, az ex! Elvileg egy lezárt kapcsolatról van szó!


Te vagy a jelenlegi kapcsolata, és nem az exe!

Szerintem itt arról van szó, hogy még nincsenek túl egymáson....

2014. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. márc. 24. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!