Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl fiatal hozzám, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl fiatal hozzám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 14 éves fiú, akibe szerelmes vagyok. Én 15 éves vagyok. Lehet hogy nem tűnik soknak az egy év korkülönbség, és nem is lenne gond ha nagyobb lenne. Csak hát alacsony is, és még olyan kicsi. Nem tudom mit tegyek.
2011. okt. 26. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
ez még hagyján... ma láttam meg egyik ismerősömet a facebookon (aki a jövő hónapban lesz 18) hogy kapcsolatban van egy 15 éves cigánygyerekkel... a csaj sem normális alapjáraton de azért... mindennek van határa!
2011. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kecseskaviár ***** válasza:
0%
Verd ki!
2011. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni de te is fiatal vagy még. Járj csak vele nyugodtan. Ha szerelmes vagy szard le hogy fiatalabb.
2011. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg fagyaszd le magad két évre, hátha már akkor ki tudnak olvasztani épségben.
2011. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Várj negyven évet, és mindent megteszel majd akkor, hogy a tiéd legyen. De félretéve a humort, a szerelem az mindent legyőz. Ha a leírtak téged aggasztanak, akkor nem vagy szerelmes, csak beképzeled. Ha pedig tényleg szerelmes vagy, akkor nem fog érdekelni, hogy hány centi.
2011. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csipszi válasza:
Gyerek szerelem?Majd elmúlik.De azért csak járjatok,az idő minden problémát megold.Próbára teszi a szerelmeket is.Ha kiállja,jól jártatok és valóban szereted azt a fiút.Vallom a szex még korai,ahhoz még nem vagytok elég érettek és felelősség tudatosak.Alacsony és kicsi? Így szeretted meg nem? A külső tulajdonságoknál fontosabb a belső lelki szépség.Ha szereted,akkor úgy fogadod el amilyen !
2012. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!