Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a problémája? Lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a problémája? Lehet, hogy bipoláris?

Figyelt kérdés

4 hete egy 31 éves csaj jött oda hozzám (23), hogy van egy lány akinek tetszek és szeretné elkérni a telefonszámomat. Fel is keresett később ez a lány, ám amikor először találkoztunk kiderült, hogy ez a 31 éves nő volt. Ok itt még nem sejtettem semmit, de ott az első találkozásnál azt mondta, hogy nem szeret kint találkozni ezért menjünk az ő helyére, mondom OK, de nem ez volt megbeszélve. Első alkalommal rögtön megfektetett nem is esett nehezére, bár már ott feltűnt, hogy nagyon követelőző. Semmi baj gondoltam, nem ígértem előre semmit nincs semmi probléma rosszul végződik akkor ennyi volt.

A találkozás után 3 nappal jön a telefon, hogy neki ez így nem jó ő valami komolyabbra gondolt. Kérdések tömkelege után sem tudtam mit szeretne, nem tudta megfogalmazni csak én találjam ki ő mit akar.

Később az is probléma, hogy nem hívom fel őt időhiány miatt, nem érdekli őt, hogy hosszú órákat dolgozok két helyen is, amiről őt előtte tájékoztattam. De sose fogta fel azóte se.

Na egy hétre rá jönnek a telefonok, amikben kirohan, hogy valójában nem is jó a szex, van már új barátja akivel sokkal jobb, nem is értek a nőkhöz stb. Jó gondolom magamban, akkor ennek ennyi biztos csak nem mondta el, hogy rossz az egész, hogy ne sértsen meg. Erre az a baj, hogy én akarok vele szakítani. Elmondom neki, hogy miket mondott nekem, meg miért akar velem lenni ha ennyire rossz. És így megy tovább, minden probléma, minden baj amit teszek. Egészen addig amíg most legutóbb elő jött azzal, hogy vagdossa magát állítólag miattam.

Az egésznek az a pikantériája, hogy van egy tizenéves lánya is és eddig gyakorlatilag 5-ször találkoztam a nővel, de egyszerűen mindenen kiborult, amit átadott a lányának is (nem véletlen nem akartam ott találkozni, még az elején).

Azért gyanakszom pszichológiai problémára, mert ezek az éles váltások a hangulatban, amit nem én idézek elő, rendkívül hevesek és nincs realitás alapja az egésznek, de csak mondja, mondja megváltoztatva részleteket, amik az ő fejében képződnek.

Most már eljutottam, oda hogy soha többet nem beszélek vele. De azért jó lenne tudni, hogy lesz-e ebből még valami baj csak azért mert én voltam olyan hiszékeny hülye, hogy megadtam valakinek az esélyt csak azért mert kezdeményez velem.



2016. dec. 5. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Remèlem védekeztetek.

2. Cserèlj számot!

2016. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!