Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Mindenféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Mindenféle vélemény, kritika érdekel!?

Figyelt kérdés

N25

Büntetés végrehajtasban dolgozik,van lakasa (szolgalati),autoja de sokszor buszal közlekedik mert szereti buszozni.

Egyedül neveli a lanyat,aki 3éves. 2éves kapcsolatból született. A nagyszülök szinte minden hétvégén elviszik. Auka nem kivancsi a gyerekre.

Néha kocsmaba helyetesít.

Van egy Pitbullja,ért a kutyakébzéshez.

Van parja,megvannak. Hasonlo a gondolkodasuk. Pl néha a szexbe bevesznek egy másik párt is. Jol müködik köztük a szex.

A férfi 33éves a lanya 4. Egyiköjük se tervez több gyereket.

Férfias,de nem az a macso tipusú pasi. Van munkaja,autoja stb...

A nő. 165cm,65kg,van egy kis hasa. Szép,tiszta arc. Hosszú festett fekete haj,barna szem,szég mosoly. Az egyik elsö fogan latszik hogy tömve van.

Kényelmes ruhakba jár,de ha ugy van nagyon csinos. Nöies.

Nyitott újj dolgokra,nagy az érdeklödési köre.

Sok embert ismer,közvetlen és baratsagos. Van pár haverja akikkel néh találkszik. Ugy vélekedik hogy a párja a baratja is.

Szokimondo,felválalja a dolgait. Van hogy bunko és tud roszindulatú is lenni. Amit kapok azt adok elven müködik.

Jo a humorérzéke.

Nem itél,néz le embereket.

Ha ugy van szivessen megy buliba is. Alkoholt nem sokat iszik. Néha speedet hasznal.

Dohányzik.

Kicsit törtető. Tudja mit akar és kitarto ha valami tényleg érdekli.

Nem a leg empatikussabb ember (persze akik fontosak neki azokkal igen).

Kelemes hangja van de gyorsan beszél.

Nem érdekelte soha a tovabbtanulas,a karrier.

Dislexias,nem a legjobb a helyesírása.

Kidboxolt jopar évig.

Nagyabol ennyi. Bocsi a regényért.


2016. dec. 5. 22:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

szeret*

apuka*

kutyakikébzés*

2016. dec. 5. 22:31
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az kiképzés
2016. dec. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem értem a kérdést
2016. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem ebből a negatívum a speed és az empátia hiánya, ami miatt nem barátkoznék vele. (Nő vagyok.)
2016. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dohanyzik, drogozik. Szamomra innentol barmit is csinalna, mar nem allna meg elottem intelligens, normalis emberkent soha. De ez csak en vagyok, es nalam zero tolerancia van az ilyen szerekkel es a cigarettaval kapcsolatban, mert egyszeruen nem tudom ertelmes emberszamba venni a hasznaloit. Ez esetleg masoknal is kizaro ok lehet.
2016. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

atyaég, tehát aki dohányzik azt nem veszed emberszámba?:))

ezért tart itt ez az ország

2016. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy szoval sem irtam, hogy nem veszem emberszamba. Csak nem tartom ertelmesnek, nert nekem az ertelemmel nem fugg ossze az, hogy eves szinten szazezreket kolt valaki arra, hogy x betegseg kockazatanak emelkedese kozben meg budos es igenytelenne is valjon. Drog ugyanez, csak az masfele modokon epiti le az embert. De szerintem a kerdezo nem erre kivancsi.
2016. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A drog és a dohányzás, valamint a bunkó és rossz indulatú rész nem hangzik jól. De amúgy mi a kérdés??? Mi a vélemény a nőről, a pasiról, a kapcsolatukról vagy miii?
2016. dec. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"es a cigarettaval kapcsolatban, mert egyszeruen nem tudom ertelmes emberszamba venni a hasznaloit."

ok

megvolt a duplatagadás

2016. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hogy mit gondolok?

Azt, hogy az egész írásod egy nagy zagyvaság számomra. Bocsi.

2016. dec. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!