Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek kellene hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kellene hosszútávú párkapcsolatra egy 10/10-es testű nő/férfi?

Figyelt kérdés
Csak nekem nem? Egy éjszakára/szexkapcsolatra igen, de párkapcsolatban nem biztos, hogy jó lenne, mert éjjel-nappal szexelni akarnék, és nem jutna idő egyéb közös tevékenységekre. Szóval párkapcsolatra inkább 7/8/9-es testű nőt szeretnék.

2015. aug. 6. 22:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne ilyen problémám, nem a farkam vezet, mivel nincs.. A 10/10-es külső csak egy dolog, nem várom el, de nem is kizáró ok, az meg nem érdekel, ha más csorgatja utána a nyálát, ameddig szeret, úgysem kell neki más, utána pedig nem akarom, hogy érzelmeket hazudjon és kényszerből maradjon mellettem. Belsőre kell legalább 8/10-nek lennie.
2015. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kinek mi a 10/10-es. Egy kifutómodellre rendesen hegyezni kellene a cerkát, hogy egyáltalán működjön, mert nem vonz a testük szexuálisan. De egy aznj számomra tökéletes testű nőt miért ne akarnék? :) Butaság, hogy elvenné a szex a többi tevékenységtől az időt. Biztos azt is csinálnánk, mint a nyulak, de élni is egy élmény lenne mellette :)
2015. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne mert akkor csak azon aggódnék hogy fel akarja szedni valaki. És tök mindegy előbb utóbb a jó pasik és a gyönyörű nők is öregek lesznek.
2015. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
naiv vagy, a 10es testet is ugyanolyan hamar megunja az ember mint az árcsökkentet, eltelik vele és kész.
2015. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Elfogadnám, mert nem tartom a szexet fontosabbnak a közös programoknál (tudom, hogy ez is az :)), lelki és érzelmi dolgoknál. Véleményem szerint mindkét tényező ugyanolyan mértékben hozzájárul egy normális kapcsolathoz. Illetve napi két szexnél többre nem is lenne igényem, még Johnny Deppel sem :D
2015. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
1: Igen, arcra és belsőre nekem is legalább 8, de inkább 9 vagy 10 legyen. :)
2015. aug. 6. 22:09
 7/20 A kérdező kommentje:

2: Hát a 10/10 azt jelenti, hogy nagyon vonz.


3: Azért olyan nővel jönnék csak össze, akiben bízom, hogy hiába próbálja más "felszedni", ő ellenáll.

2015. aug. 6. 22:13
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valakit, úgyis szépnek látod. Pontozni meg óvodás dolog.
2015. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

4: Aha, de ha megunod a szexet, viszont addig semmi mást nem csináltál, akkor olyan lesz a kapcsolat, mint a Keserű méz című filmben.


5: Igen nem fontosabb, de nem lenne zavaró, ha más tevékenység közben is csak arra tudnál gondolni, ha ránéznél? :)

2015. aug. 6. 22:15
 10/20 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem kéne.
2015. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!