Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok, barátnőmmel lassan 3 éve vagyunk együtt. Mint minden kapcsolatban, nálunk is vannak veszekedések. De valamiért, ő nagyon a szívére veszi. Elkezd sírni, idegeskedik. Olyan mintha, kétségbe esne, hogy most mindenek vége.


Nem tudom hogy mennyire, normális. De én nem igazán idegeskedek. Volt, hogy kinevettem közben vagy veszekedés után. És csak lazán haza mentem, nem idegeskedtem, nyugodtan aludtam stb... Ő meg ilyenkor gyakorlatilag nem is alszik...



2016. dec. 6. 19:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és olyan is volt, mondjuk ezt az anyukájától tudom, hogy nem is eszik ilyenkor...
2016. dec. 6. 19:44
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit te csinálsz, az a nem normális. Ha gond van, meg kell beszélni, nem kiröhögjük és otthagyjuk a másikat, hadd főjön a levében... Ez totálisan gyerekes megoldás.

Így meg, hogy tisztában vagy vele, hogy a párod mennyire magára veszi a dolgokat, pláne az lenne a normális, hogy nem hagyod faképnél.

2016. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen érzékeny emberek. Nekem az exem volt ilyen, pedig pasi és mégis, érzékenyen érintik az ilyenek.
2016. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég tapló vagy, nem hiszem, h érzelmileg egy szinten vagytok.. Én sem vagyok érzelmes típus, sőt hamar átdobom én is magamat a veszekedéseken, de a szívem szakad meg, ha a páromat szomorúnak látom... Nem tudom, h te h tudod ilyen nyugodtan kezelni, főleg mikor ennyire látványos, h neki rossz.
2016. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmazhattam... Nem arról van szó hogy örülök ha ő szomorú. Sőt nem szeretem, ha szomorú és sír. Csak arra próbáltam utalni, hogy ő úgy kezeli le a veszekedések, én meg így...
2016. dec. 6. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normalis. A baratnod maximum kicsit erzekeny de abban semmi abnormalis nincsen. Te viszont egy tajparaszt vagy, lol.
2016. dec. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na most jol leb$ztak teged kerdezo ;)


En aterzem a helyzeted. Regen en is ilyen voltam, mint a bnod. Amikor a parommal veszekedtunk en mar a borondert nyultam, mert hogy ebbol csomagolas/koltozes/szakitas lesz, meg akkor is amikor piszlicsare dolgokon kaptunk ossze.


O latta, hogy en ezt rosszul kezelem es megbeszeltuk. Megbeszeltuk hogy a veszekedesek nem azert vannak, mert megutaltuk egymast es szakitani akarunk, megbeszeltuk, hogy o korultekintobb lesz velem en pedig mindent elkovetek, hogy ne fogjam fel ennyire tragikusan a dolgokat.


Szerintem nem vagy paraszt, hiszen irtad is, hogy zavar ha szomoru, de az, hogy o hogyan reagal a vitas helyzetekben az nem a te hibad, hanem a parod gyengesege.


Legkozelebb ha vitaztok, akkor ne hagyd ugy ott, hogy ne nyugtatnad le. Kicsit tobb munkat igenyel a reszedrol a dolog, de amig erettebb nem lesz a bnod, addig ovatosabban kell vele bannod. Idovel majd felfogja, hogy a vitak a partnerkapcsolat resze es egy kiados ordibalos/tanyertoros veszekedes meg nem a vilag vege, es megedzodik ;)


Mi amugy 9 eve elunk egyutt, szoval lehet ezt mukodtetni de mindket fel reszerol munkat igenyel. Sok sikert!

2016. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolso miről beszélsz a bnom igen komoly no,sztem a viselkedesem eleg komolytalan
2016. dec. 7. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!