Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a szép lányokat kezelik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a szép lányokat kezelik csak hercegnőként egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy a szép lányoktól többet eltűrnek, akkor is kedveskednek nekik, ha kihasználja őlet, többször kapnak virágot, ha pocsék személyisége van, szet hunynak fölötte.

Miért értékesebb egy szép lány? Egy átlagos lányt miért nem lehet ugyanilyen szépen kezelni? Főleg, ha odaadó, kedves, figyelmes...


2016. dec. 6. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

A kapcsolat elején mindegyik lánnyal kedvesek, figyelmesek a fiúk.

Ha nem, akkor eleve nem is akarják igazán a lányt.

2016. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Mert megérdemeljük. Irány vissza sírni a sarokba.
2016. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Mert az átlag férfi úgy van vele, hogy egy átlagos Nőnek nem kell tűrnie, vagy ajándékokkal elhalmoznia, kedvesen bánni vele, hiszen csak egy átlagos Nőről van szó. Egy átlagos Nőt pedig bárhol találhatsz.

Ellenben egy szép lányt ha elveszítesz és nem vagy egy casanova aki már másnap talál egy jobbat, kicsi rá az esély, hogy újra hasonló kaliberű lánnyal legyél.

2016. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

A harmadik válaszoló jól gondolja.

De egyébként nem hiszem hogy az átlagos lányoknak le kell erről mondania, csak keressenek egy kedves fiút! :)

És a szép lányoknak sem jut ki mindig, vannak bunkó, $zärba se néző fiúk, akikkel együtt maradnak a szép lányok, mert szerelmesek. Két barátnőm is így járt.

21/N szép, akit a tenyerén hordoz a barátja

2016. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom de engem a párom abszolút hercegnőként kezel, pedig nem vagyok sem modell, sem szépségkirálynő, sőt, még nagyon fiatal sem :-)

Viszont imádja, hogy nagyon figyelmes vagyok, ragaszkodó, gondoskodó, tehát megbecsül :-)

Persze, neki én vagyok a legszebb :-)

2016. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Tök átlagos vagyok, a barátom mégis a csillagokat lehozná értem, ha kérném, vagy ha csak utalnék rá :D Teljesen el vagyok kényeztetve :) Normális pasit kell találni, ennyi :)

23L

2016. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert a szép lánytól szebb gyerek születik esélyesebben.
2016. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez Orbanisztán kiscsillag,szokj hozzá.Innen tudnék megannyi igénytelen pasast mutatni minimum tűrhető kinézetű nővel,akik ápoltak is és az alapok is jók.Amíg finnyázhatnak kedvükre a pasik,ez lesz.Ha valaki nem romát akar,de mediterrán párti,azt is megkapja,aki szőkét akar,az is,ha vöröset,az is,ha barnát,az is.Annyi nyugtasson meg,hogy egy szép,de buta lány legkésőbb 40 éves kora után kamatostul kapja vissza a szemétségeit,ha elkövette őket,persze.Na meg ők nehezebben dolgozzák fel az időmúlását és ők azok,akik egy idő után egy beszólógató munkás "bókját" is megbecsülik 50 felett.
2016. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik a " szebbet " előbb elviszi más.. igyekeznek megtartani.


De igen, egy szép, nagymellű " odaadó" khmm. lánynak jó sok mindent elnéznek, ami egy csúnyábban, ' undorító vagy idegesítő ' ! Ilyen a világ!


Pont mint a munkahely... A főnök seggét mindig nyalják, a gyakornokott mindig szivatják, de a főnöktől ' általában ' mindenki többet dolgozik.

2016. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az "átlagos" nőkkel is kedvesen bánnak,nem találtad meg a megfelelő partnert.Amúgy a szépség relatív,az a lány akit én szépnek találok,másnak lehet nem tetszik.21/f
2016. dec. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!