Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony nők kevésbé vonzók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony nők kevésbé vonzók a macsó férfiaknak?

Figyelt kérdés
Macsó férfi alatt jelenleg csak a külsőségeket gondolom: magas, szálkás, stílusos, ápolt, elegáns, helyes arcú, férfias. Tehát az, akin elsőre megakad a tekintete a legtöbb nőnek (és itt most nem az izomagyú, gazdag tökfejekre gondolok, hanem a valódi férfias férfiakra). Szóval ilyen férfinál a magasabb nőknek van nagyobb esélyük?
2016. dec. 6. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt milyen képlettel számoltad ki ?? Lehet hibás. :/
2016. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze, a kivétel erősíti a szabályt.

Ez csak egy altalanos megfigyelés, tömegközlekedésben, utcán stb ezt látom. Persze ez durva általánosítás, de mégis lehet benne valami.. Nem?

2016. dec. 6. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Próbáltam értelmezni a helyzetet minden oldalról, de...nem megy. Nem függ össze a 2 dolog, én semmi ilyesmit nem láttam az utcán.
2016. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Szálkás? Akkor Pinokkió egy macsó? :) Főleg, amikor elkezd hazudni, akkor méret tekintetében utolérhetetlen.
2016. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez így kb. én vagyok, sőt kék szemem is van hozzá, 196 cm vagyok, párom pedig 164, szegény lábujjhegyen nyújtózkodik sokszor,de én meg imádom ezért is,sőt, inkább az alacsonyabb lányokat szerettem világ életemben (165 körül)


21/F

2016. dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak csúnya vagy.
2016. dec. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szimeon ***** válasza:
Ha jó a nő, nem számít, hogy alacsony. Gondolj csak a sziámi kiscsajokra, buknak rájuk az oda látogató macsók.
2016. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Kinek kell egy törpe elhízott nő?
2016. dec. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejön ha a lány alacsony
2016. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!