Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek is szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek is szokott ilyen lenni, hogy más férfiakhoz képest esélytelennek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Van hogy teljesen elveszi a kedvemet, hogy látok egy olyan férfit, aki ki van gyúrva, igazi férfias kinézete van látni hogy a nők ideáljai (vagy általában nőkkel is vannak. )

Vagy a borostától látom őket sokkal férfiasabbnak magamnál, vagy pedig a rövidhajú izomállatok a másik kategória, akik mellett úgy érzem, hogy labdába se rúghatok mellettük a lányoknál.


Mert az én arcom alapján kb 20 évesen jó ha 17-18-nak nézek ki, olyan kölyökpofim van valahogy, borostát nem is tudnék még növeszteni, mert nincs annyi, na meg hajam is szőke. Vagy egyszerűen semmi férfiasat nem látok a kinézetemben.


Van olyan aki szokott ugyanígy érezni?



2016. szept. 11. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Önbizalom hiányos vagy. Pár év és változni fogsz, 20 évesen nekem se akart szőrösödni az arcom.


Az ideálról csak annyit, hogy nem kell túlságosan ragaszkodni hozzá, és akinek van egy kis esze az nem is teszi. Tetszhetnek neked pl a vörös hajú zöld szemű lányok, de ha meg tud fogni belsőre egy barna hajú barna szemű lány, akibe beleszeretsz akkor gondolom nem fogod kidobni, mert nem az ideálod. Felesleges ennek nagy jelentőséget tulajdonítani, simán el lehet csábítani a másikat még akkor is ha nem vagy a szemében az ideál.

2016. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 persze ezt tudom, meg én is próbálok úgy hozzáálni, hogy a személyiségemet fejlesszem úgy, hogy kihozzam magamból a legjobbat, csak az ilyenek sajnos van hogy el tudnak bátortalanítani.. hát igen az önbizalmamon még van mit csiszolnom >.<

Mondjuk exemmel is úgy jöttem össze, hogy előtte nem is gondoltam hogy valaha is tetszeni fog nekem, szóval ez tényleg így van :)

2016. szept. 11. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Szinte minden férfihoz képest esélytelennek érzem magam.

Mindig is így éreztem...

27F

2016. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kicsit igen. Baráti társaságomban eléggé sok olyan srác van, akit leírtál, és én ilyen szempontból egy kicsit mindig kilógtam. A csajok őket nézték, rájuk mosolyogtak, ha ketten mentünk oda két lányhoz, mind a kettőnek a haverom kellett volna, ilyenek. Ez sajnos eléggé önbizalom romboló volt. Azóta ők már szerencsére becsajoztak, szóval nekik ez már nem aktuális, de egyedül meg elég nehéz odamenni mondjuk 3 lányhoz, és azzal foglalkozni, aki nekem bejön. Szóval kicsit csöbörből vödörbe eset, de próbálok kitörni ebből. :D
2016. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább mi nők szoktuk csinálni. Természetesen semmi értelme a dolognak.

Szerintem felejtsd el ezt a marhaságot. Nem mindenkinek az tetszik, aki mellett te esélytelennek gondolod magad.


Ha javasolhatok valamit, akkor inkább nézd meg a párkapcsolatokat. Ott egész mást fogsz látni.

2016. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont nemrég gondolkodtam ezen, hogy mostanában kezdtem el ezt érezni sok hónap sikertelenség után. Régen jóval csúnyább és szociális analfabétább voltam, mint most, mégis sikerült azért boldogulnom, barátnőm is volt, mostanában meg ugyan már nem annyira vészes a helyzet, mégis semmi nem jön össze a lányok terén sem.

Amikor látom a sztárolt emberkéket, akik jóképűek, kigyúrtak, tehetségesek, a társaság közepei, akkor teljesen elmegy az önbizalmam, mert tudni vélem, hogy még a "szürkébb" lányok is az ilyenekről álmodoznak, és én, mint nem hangos, feltűnő egyén, akiről némi megismerés után derül ki, hogy mik az értékeim, labdába se rúghatok. Azt látom, hogy manapság ha nem nyersz 0,001 másodperc alatt, akkor már nem is fogsz. Elsőre kell tökéletesnek lenni minden téren, különben "van másik". És hát én pont ebben nem vagyok valami jó, szóval így jártam... pedig én nem így működök a lányok felé, engem nem elsőre kell lenyűgözni, tudok én esélyt adni. De hát ez senkit sem érdekel...


24/F

2016. szept. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyuzz, kérdező! Mindig lesz nálad jóképűbb, markánsabb, férfiasabb, macsóbb, tudomisénmibb pasi. Mindig! Ezen tehát ne rugózz, mert csak magadnak, s az önbizalmadnak ártasz vele. Azt vedd számba, amid van, és abból hozd ki a maximumot.
2016. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!