Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatnál a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnál a férfiaknak mindegy hogy néz ki a lány?

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis kevésbé fontos, mint komoly párkapcsolatnál?


Ezt azért kérdezem, mert van egy férfi aki szexkapcsolatot akar velem, de én inkább komolyat szeretnék. Akkor ezek szerint komoly kapcsolatra én nem vagyok elég jó neki, de szexre azért még igen?


2016. szept. 27. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

1. Nem, nem mindegy. Ha nagyon dagadt és/vagy nagyon csúnya arcú, akkor nem is szexelnek vele szívesen, hiszen nem izgatja fel őket a kinézete.


2. Igen, a másik részt jól mondtad. Külső alapján simán van olyan a legtöbb férfinak, hogy egy csajt barátnőnek nem fogadnának el (mert nem néz ki ANNYIRA jól), de azért dugásra még igen. Ez így van.

2016. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg fordítva: a külsővel nincs gondja, de egyéb okokból barátnőnek nem kellenél, de azért szexre jó leszel.

A lényeg ugyanaz: nem vagy elég jó, hogy felvállaljon mások előtt, de amíg nem talál magának valakit, addig egészségügyi dugásra jó leszel. Te meg érezd magad megtisztelve, hogy legalább szexelhetsz vele, elvégre tudja, hogy bejön neked.


Ha van benned tartás és büszkeség, akkor mosolyogva küldöd el a bús bánatos pi.csába, és többé nem állsz vele szóba!

2016. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nekem igen
2016. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Oka lehet:

1. Van valakije, aki mellé bevállalna.

2. Nem akar elköteleződni. Én ilyen vagyok. Megmondom előre, hogy nem adom fel a függetlenségem.

3. Más hölgyet képzel el állandó kapcsolatra.

4. Casanova úgy érzi a világ minden kívánatos hölgyét magáévá kell tennie.

2016. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Ja, nem akar elköteleződni, ez is sablonszöveg azok felé akikkel nem akar az ember semmi egyebet, mással meg már egy hét múlva tervezgetik az esküvőt :)


Lányokra/fiúkra egyaránt vonatkozik.

2016. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szexkapcsolatra is csak olyat vállalnék be, aki bejön. Ha bejön, akkor pedig kéne komoly kapcsolatra is. 36F
2016. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5%

Mondok példát:


Innen pl aki lány 7-es vagy afeletti kinézetű, azok mind kellenének komoly kapcsolatra. Viszont lehet hogy nem kellene barátnőnek egy 5-ös vagy 6-os lány, csak dugni:

[link]

2016. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd már meg, hány c.igányasszonynak van szexkapcsolata. "Tezsvír" szex nem számít bele. :D
2016. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen így van, akár külsőleg akár belsőleg nem olyan mint aki 100% ban bejönne, de attól még szexet el tudunk képzelni vele. Ugyanúgy ahogy a nők férfiakkal. A szexuális vonzalom sokmindentől függ...
2016. szept. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!