Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem? Eltűrjem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, találkoztunk 1x, jó volt vele stb. Azóta ő ír rám mindig, de a legnagyobb bajom, hogy a viselkedése kiakaszt. Egyik nap kedves, bókol, rendes, másnap mintha egy teljesen más ember lenne beszól, flegmázik, nagyképű. Nem vagyunk már gyerekek, 20 év felettiek vagyunk mindketten. Én úgy látom magam, hogy értem a poénokat, viccelődök, de ha komolyan kell beszélgetni akkor full komoly vagyok, felfogom a dolgok súlyát. Ő teljesen más ember, mintha naponta megváltozna vagy más ember lenne.


Ami miatt nem akarom ezt az egészet befejezni az az hogy többet érzek, és 1,5 év szingliség után jól esik, hogy van ő, de ez a szörnyű viselkedés nagyon aggaszt és rosszul vagyok tőle. Esetleg lehet valakije?


2016. dec. 6. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasott valami pua szöveget amiben az állt hogy a nők érdeklődését egyszer kedvességgel másszor bunkósággal lehet fenntartani

Valószínűleg félreértelmezte

23/F

2016. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te tudod...en nem turnem senkinek a hulyeseget mar ismerkedes alatt...
2016. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a Pua .. Stb.. Jók valamire, de őszintén!? :D minden nő más... Erre nem lehet sémát írni..
2016. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!