Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Rossz" lányok/nők! Akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Rossz" lányok/nők! Akik voltak ilyen helyzetben, szerintetek?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy mi a véleményetek erről a helyzetről, ill. akik voltak ilyenben, milyen tapasztalataik vannak.

Mit gondoltok arról, ha egy olyan kapcsolatban vagytok, ami esetlegesen főként az érdekeken alapul, bár érzelmek is vannak benne. Kölcsönösen hasznos a férfi és női fél a másik számára, például egy bizonyos életszakaszban jól jön egy társ. Szabad-e ezt úgy kezelni, hogy nyitott a kapcsolat?

Ezt úgy értem, például egy szerető belefér-e, ha emellett a társ ugyanúgy hasznos? Most jöhetnek a beszólások, lehordások. De ez a 21. század és NEM egy valódi szerelmi kapcsolatról beszélek, az majd később jön, ha egy bizonyos szakaszon átsegítik egymást. Tehát, voltál már ilyen helyzetben? Játszottál már férfival, saját haszonra (is)? Tudjátok, mint a filmekben, amikor a karrierista nő irányít. :D

Kiváncsi lennék ilyen sztorikra, előre is köszönöm!


2016. dec. 7. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen és nem. Igen játszottam már így, éltem ilyen kapcsolatban, de a férfi is tisztában volt vele és ugynaígy állt hozzá. Mindkettőnknek szüksége volt akkor valakire és jól jöttünk egymásnak. Ilyenbe nem mennék bele olyan emberrel, aki többt gondol vagy érez. Ezt felnőtt emberek megtudják beszélni egymással.
2016. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat a betű keverésért/kihagyásért.
2016. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igrn, valami ilyesmire gondoltam! Köszönöm a választ :)
2016. dec. 7. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!