Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Ti megtudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ti megtudnátok védeni a barátotok bármilyen helyzetben? Verekednétek értük? Ki mernétek állni értük? Vagy gyáván elmenekülnétek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen kiállnék mellette és ahogy tudnám, próbálnám menteni a helyzetet valahogy, ha ilyen helyzetbe kerülne. De azért verekedésben pár izomkolosszus ellen nyilván alul maradnék. Ettől még nem hagynám őt magára.
2016. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt nagyon jo fiú barátomat nekem kellett megvédenem az 50 kilommal mert beszari gyerek volt és megijedt két ciganygyerektol... Hiába volt magas nagyobb darab gyerek olyan felos volt mint egy kislány..

Általában van hogy barátnőim helyett is en beszélek mert félnek olyan helyzettől is amikről nagyon nem kene.......


A barátom nem ilyen van hogy öt meg nekem kell csititgatni mert könnyen felkapja a vizet....:)

19L

2016. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, 151cm-nél nem nőttem magasabbra, szerinted? :-) Persze az éles helyzet más, mint az elmélet, az kihozhat az emberből egy rakás rejtett dolgot, sőt, le is béníthat. Pl. egyszer életveszélyes sérülésnél csak nekem jutott eszembe mentőt hívni (ez volt az első gondolatom), míg a sérültön kívül mindenki bepánikolt. Nagyon gyorsan kellett cselekedni.
2016. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
A barátom erős és bármikor meg tudná védeni magát és engem is. Én egyikünket se tudnám. Szóval igazából nem lenne értelme sem, de ha mondjuk lenne nálam fegyver akkor igen, pusztán a testi erőmre hagyatkozni hülyeség lenne.
2016. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem gyáván elmenekülnék. Elég gáz lenne ha egy egészséges életerős férfi nem tudja magát megvédeni.
2016. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
# 5: De akkor ugye, azt se várod el, hogy fordított esetben ő megvédjen? Ha elvárnád, az kettős mérce lenne...
2016. jan. 27. 22:05
 7/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, te tanultál valaha önvédelmet vagy olvastál a témában?

Engem foglalkoztat egyébként, de nem tanultam, szívesen tanulnék.

Voltam már olyan helyzetben, amikor utcán megpróbáltak belém kötni, a kisebbség egyik rétege. Úgy tettem, mint hogyha meg sem hallottam volna, és mentem tovább. Békén hagytak, talán tettek pár megjegyzést, de nem jöttek utánam.

Én nem hősködök, nem keresem a bajt, csak figyelek. De nem tudom, mennyire lennék toppon, ha olyan helyzetbe kerülnék, hogy meg kellene védenem magam illetve a páromat vagy bárki mást. Valószínűleg az agyam egyből másik üzemmódba kapcsolna, mint ahogy történt már másféle veszélyhelyzetben, amiről már írtam fentebb, hogy mentőt kellett hívni, gyakorlatilag azonnal. Fizikailag nem valószínű, hogy erőfölényben lennék egy támadás alkalmával, másképp kell megpróbálni felülkerekedni. Viszont ha éles helyzetben vagy, nem úgy gondolkodsz, mint itt nyugodtan a gép mögött ülve, biztonságban. Az éles helyzet mindent borít, amit nyugodt szituációban elképzelsz.

2016. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Verekednék érte és próbálnám megvédeni. Az már kérdéses, hogy sikerülne-e, de remélem igen. Ha lenne elég lélekjelenlétem, akkor előkerülne a késem is, amit mindig magamnál hordok.
2016. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én harcolnék a barátomért. Valamennyire tudok is, de azért nem hiszem, hogy sokat érne. De nem hagynám egyedül, nem bírnék úgy tükörbe nézni.


Amúgy szerintem én egy ártatlan, gyenge személyt is megvédenék, ha tudnék. Pl egy gyereket vagy fiatal lányt. Ha módomban áll, miért ne? Nem mindenki képes önvédelemre.

2016. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"# 5: De akkor ugye, azt se várod el, hogy fordított esetben ő megvédjen? Ha elvárnád, az kettős mérce lenne..."


Nálad valami nem stimmel. Mindenki azt tesz, amire képes, fizikailag, szellemileg. Tök mindegy a neme.

Érdekes módon közel 40 év alatt soha nem kellett "megvédeni".


A verbális "támadást" ignorálni kell. Aki ilyenkor fizikai síkra tér, az számomra felejtős, mint barát.

Ha nem viselkedsz paraszt módon, igencsak ritka, ha beléd kötnek. Bár nem tudom, hogy milyen közegben mozogsz, de normális helyen nem szokás.


A barátom sem az a verekedős alkat, semmi esélye nem lenne, ha egy paraszt megtámadná, de nem is ezért szeretem, hanem mert kedves, intelligens.


AMúgy van nálam mindig gázspray, mert sokat közlekedem éjjel egyedül. Úgyhogy, ha netán megtámadnának minket, és nem lehetne kihátrálni, akkor megoldanám. Lefújnám az illetőt és hívnám a rendőrséget.

2016. jan. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!