Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk, ti örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk, ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés

A barátomat eléggé kimeríti a vizgaidőszak már most, szóval gondoltam meglepem hétvégén.

Pénteken felhívnám, hogy jaj mégsem tudok este menni hozzá, jöjjön ő. (Valamit kitalálok)

Megfőzném a kedvencét, azt megennénk gyertyafényben, aztán közös zuhany, bekuckózás és jön aminek jönnie kell.

Nektek tetszene ilyesmi?



2016. dec. 7. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rossz. Bár elég fura, hogy így írsz a szexről a végén.


De már csak a vacsi 10/10 ötlet, önmagában egy nagyon szép gesztus.

2016. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam így, mert sokszor este nem jutunk el odáig, és elalszunk simán :D Szóval a jöjjön aminek jönnie kell, inkább azt jelenti hogy vagy alvás, vagy szex.
2016. dec. 7. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Wow, jött egy pszichopata privát az itteni kommentemre :D


Azt hittem, hogy Te voltál kérdező, de nem, csak egy félőrült volt az.

2016. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az alapötlet aranyos, de nem ártana tudni, mennyire nyűgös típus pl. a párod. Az enyém hasonló helyzetben totál bedurcázna, hogy hullafáradt, és még rángatom át, pedig nem erről volt szó... :D És akkor puff a kellemes hangulatnak.

Ha a barátod nem viseli _ennyire_ rosszul a stresszt, akkor simán jó ötlet. :)

2016. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlackSword ***** válasza:
100%

Aranyos ötlet... Már ha szereti a romantikus nyáladzást... Nekem a gyertyafényes vacsoráról mindig az jut eszembe, hogy "mi van, kikötötték az áramot???"


A "jaj mégsem tudok este menni" helyett meg mond inkább a "örülnék, ha Te jönnél át", vagy a "mit szólnál ha este nálam..." kezdetű sztorit mondanál... A nem olyan rideg és elutasító...

2016. dec. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!