Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm azt kérte, használj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt kérte, használjam szex közben?

Figyelt kérdés

A fenti mondat természetesen kijelentés. amikor megkérdeztem, hogy ez olyan, mint a megerőszakolós szerepjáték, azt mondta, nem. de konkrétabban nem is nagyon tudta megfogalmazni. én meg nem tudom elképzelni sem, nem hogy kivitelezni.

tud benne segíteni valaki hogy a "használj" mit jelent?

volt már pár barátnőm, átéltem már pár kérést, de ilyet még nem.

nem tudom, számít-e, de ő 19, én 21.



2016. dec. 8. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez azt jelenti, hogy ne ot probald meg boldogga tenni, kielegiteni, hanem maximalisan elvezd ki a helyzetet, gatlasok nelkul, az osszes benned fellobbano vagyat kielegitve, mintha o csak egy szexualis segedeszkoz lenne. Valoszinuleg azert keri ezt, mert szamara az az izgato, ha rajtad latja az elhatalmasodott vagyat, ami kicsit allatias, es nincs benne tudatos kontroll - ettol szexi, izgato. A nok az ilyentol sokszor millioszor hamarabb ki tudnak elegulni, mint a hosszadalmas fizikalis ignerlestol, ami kozben mindketten arra varnak, hogy a no vegre kieleguljon - ami roppantul lehangolo, es vagyolo tud lenni...
2016. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Élvezz bele, aztán menj haza/küldd haza?
2016. dec. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőszakos legyél vele, csak kicsit önző, kövesd a saját vágyaid. Azt akarja látni rajtad, hogy nagyon élvezed, és nem tudsz betelni vele - és ezt a gyönyört ő okozza.
2016. dec. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Gyerekek miért szexelnek?
2016. dec. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
#4: mami/papi, a kérdező felnőttebb, mint te...
2016. dec. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk úgy megy, hogy maximálisan a párom irányít. Nem erőszakos, csak határozott, és főleg magára figyel - meg persze arra, hogy nekem ne okozzon fájdalmat, a saját vágyaira, én pedig csak "úgy vagyok". Ő választ pozitúrát (bár ilyenkor legtöbbször az ágyra szorít, és hátulról jön belém - nem anál), pakol, ahogy neki tetszik, ilyesmik, keményebb.


Én nagyon szeretem, mert izgalmas így kiszolgáltatva lenni (plusz a "durvulós" szex közben elég hamar kielégülök, mert jobban ingerel), de arra figyel, ha valami sok, vagy kellemetlen (előfordul, hogy nagyon megharap pl.), akkor visszavesz, és ezek közben sem aláz meg (amit tudja, hogy nem szeretek, azt még ilyen helyzetben sem csinálja - pedig tehetné).

2016. dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek, igazán hasznos válaszok voltak :D mennek a kezek :D köszönöm szépen tényleg, mindenképp így is kipróbáljuk:D
2016. dec. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!