Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Használjam ki vagy küldjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használjam ki vagy küldjem el? 20/f

Figyelt kérdés

Meg ismerkedtem egy amúgy nagyon normális csajjal...nem mondanám ,hogy annyira gyerekes lenne. Viszont kicsit zűrös nekem ez az egész, és nem vagyok benne biztos, hogy kell ez nekem.

Tehát én mellettem van egy úgymond barátság extrákkal kapcsolata, amit nem igazán értek:/...hogy néha össze futnak ,de csak a szex miatt.

De aztán én is képbe jöttem...velem is ugyan úgy ismerkedik , folyton keres , találkozunk ilyenek. Mintha a barátnőm lenne ,de viszont tudom, hogy nem az inkább csak ilyen kavarás szerű. Konkrét szexen kívül minden volt már,és ő mindenképp le akar velem feküdni, de viszont nem is akarja magát olyan könnyen adni nekem mert idézem " neked nem adom egyből olyan könnyen magam, szeretnék veled meg ismerkedni, mert veled lehet hogy komoly kapcsolatot akarok" hát most őszintén szerintem ez érthetetlen főleg úgy, hogy már lecumizott. A másik meg az, hogy tényleg nagyon normális velem és úgy érzem, hogy érez is valamit irántam (nem szerelmet) de amiket le írtam szerintem épp elég okot ad arra, hogy elküldjem! mert nem tudom igazán komolyan venni...vagy csak "tartsam meg" a szex miatt?

Most őszintén próbáljátok kicsit bele élni magatokat ebbe a helyzete és úgy válaszoljatok :) köszi szépen. am a csaj 22 éves...ti erre az egészre mit mondanátok neki?



2013. júl. 26. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
használd ki :P :))
2013. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én mindenképp megdugnám

16/L

2013. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nehogy el küld ...legyen eszed!! Tartsd meg amíg nem találsz jobbat, gumit huzz fel mindig, mert ki tudja merre kujtorog :) egy ilyen csajtól ne várj sokat, melletted is lenne más neki, de tartcsi puncinak jó lehet :9
2013. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Te akarsz tle komolyabb kapcsolatot? Ha igen, álítsd válaszút elé:


Vagy flehagy azzla, amit csinál, és rád koncentrál, te leszel a barátja ,vagy fleejtsen el. Ugyanis nekem úgy tánik, hogy téged használnak ki, veled játszanak. Ha pedig nem akarsz bábu lenni, amti néha elővesznek, vagy nem akarsz egy oylan sekélyes dolgot, amit a csaj jelenleg művel, akkor lépj.


Sok sikert!

2013. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hat ha kivánod, szexelj vele, de használj gumit mert ki tudja:DDDDDDD
2013. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
huu de rohadt bonyolult ez....-.-:S
2013. júl. 26. 14:00
 7/11 Dragneel ***** válasza:
Nimfo a ribi, de lehet hogy végül beléd zúgott, vele beszéld meg ezt őszintén, ha tényleg ennyire nyitott természetű akkor viszont nem fog kiakadni ha ezt vele beszéled meg
2013. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha neked egy olyan csaj kell, akin mással osztozkodsz, nem zavar, hogy más is kurogatja, akkor tartsd meg!
2013. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Rakdd meg jól aztán ha lesz valami komolyabb kapcsolatot kidobod.
2013. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hallod, tiszte deja vum lett ettől. Pár hónapja pontosan így jártam én is egy csajjal. Megismert engem, de mellette más pasikkal is kavart meg kefélt orrbaszájba. Én meg leutaztam hozzá meg minden, egyszer leszopott, de azt mondta, hogy szexelni nem akar még, nem akarja elsietni, mert akkor egy r*bancnak tartanám őt. Én se értettem és többször is összevesztem vele, mert BEZZEG VELEM NEM DUGOTT. Aztán egyszer amikor nála voltam, rávezettem és megraktam jó alaposan. Mondta, hogy baromi jó volt, ennyire még senki nem volt jó vele. Aztán fogtam és szakítottam vele. Nem azért mert csak szexre kellett volna nekem, mert nagyon is komoly kapcsolatot akartam tőle. Azért, mert az én agyamat szándékosan húzta, holott másokhoz meg fél óra netes dumálás után csak úgy átugrott kefélni. Hát ha ő is így, akkor én is így. Amikor meg csak együtt lógtunk, akkor folyton a szájbavert telefonján írogatott más pasiknak, azt is elvettem tőle, amíg velem volt. Undorító némelyik nő. Azt ajánlom neked is, hogy vezesd szépen rá a szexre, aztán ha megvolt, akkor dobd ki a fenébe. Hogy hívják a csajt?
2013. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!