Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátnőm megbolondult?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm megbolondult?

Figyelt kérdés

Két hete szakítottunk,és még mindig folyamatosan beszélgetünk, találkozgatunk. Én újra össze szeretnék jönni vele,de ő nagyon gyönyörű lány és sok fiú bóklászik körülötte. Nem volt emiatt féltékeny soha, tudtam hogy engem szeret,de tegnap az egyik csoporttársa szerelmet vallott neki, aki nagyon csúnya,és tipikusan az a szerencsétlen srác. Mikor tegnap találkoztam a lánnyal mesélte,hogy olyan vicces ahogy próbálkozik és nem is érti hogyan gondolhatja az a srác hogy van nála esélye. Én sem gondoltam,hogy lenne,de folyamatosan beszél vele,és kedves vele,ha ír egyből vissza ír neki. Nem akarja megbántani? Vagy engem tényleg egy kétlábon járó csúnya szerencsétlenség fog ellökni a célomtól?

19/F


2016. dec. 8. 05:54
 1/4 anonim ***** válasza:

"szerencsétlen srác"

Ez mit takar konkrétan?

Amúgy olyan szerencsétlen nem lehet, ha ennyi önbizalma van.

(csak lehet, nem kapott a környezetéből elég visszajelzést)

Nos erre való egy párkeresés, az addig felépített egót lerombolni.

2016. dec. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha ket ember igazan szereti egymást akkor az jon magatol es egyik felnek sem kell eroltetni barmit is.

Egyebkent lehet csak feltekennye akar tenni. Ami velemenyem szerint igencsak gyerekes.

2016. dec. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lehet nem is annyira szerencsetlen a fiu...

Lehet jobban banik vele mint te. Egy nonek ez nagyon fontos.

2016. dec. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégsem lehet annyira szerencsétlen, ha a leírtak után az exed nem hajtotta el konkrétan és így figyel/reagál rá. Ez van.
2016. dec. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!