Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondult a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondult a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó helyre írok ezzel kapcsolatban, de tudni szeretném a véleményeteket és tanácsot szeretnék kérni tőletek!


A legjobb barátnőm(15 éves) totál megkattant az elmúlt pár hónapban. Van egy magyar énekes, akiért totál odavan. Azt mondja, szerelmes belé, sír, ha nem láthatja, mert hiányzik neki. Ha elmegy fellépésére és beszélgetnek, akkor is sír, mert örül neki, gondolom én. Olyanokat mond nekem, hogy öngyilkos lenne, ha az énekesnek lenne barátnője... Azt hittem, csak ennyi, mondja ezeket a marhaságokat és kész. De nem. Most már tetoválást is akar. Méghozzá az énekes nevének a kezdőbetűit akarja a csuklójára tetováltatni. Azt mondja, biztos fájna neki, de azért az emberért bármit. És tudom, hogy nem viccel! Komolyan gondolja. Sajnos. Nem akarom megbántani, mert ahogy elkezdek vele erről a témáról beszélni, megsértődik.

Van valakinek ötlete, hogy mit csináljak? előre is köszönöm!

16/L


2013. jún. 16. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki az az énekes? SP?
2013. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem írd nyugodtan a korára :)


Amúgy ki az,ha szabad tudni?

2013. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15 éves emos hp. majd kinővi
2013. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem SP, de inkább nem írnám le, hogy kiről van szó. Nem is az a lényeg szerintem.

Nem emos..

2013. jún. 16. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
EMO = emocionális ----> google.hu
2013. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja, most már értem. Lehet akkor, hogy az. :/

Köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 16. 19:34
 7/8 _Jessy_ ***** válasza:
Ez pszichológiai probléma. Addig sajnos nem tudsz tenni semmit, amíg ő nem akar ezen változtatni.
2013. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A leírtakból következtetve pedig egy SP-kaliberű kis buzeráns lehet, azokat szokták szeretni az ilyen IQ-negatív kis ribik...
2013. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!